bugün

barış açılımını kutlamak için atılmış havanlardır onlar. hemen provoke olmayın bakiim. bir tür havai fişek gösterisi işte. ahmat altan abinizden iyi mi bileceksiniz? ruhu karanlık, içi fesat, barış düşmanı keratalar sizi. atatürk' ü de seversiniz allah bilir.
pkk terör örgütünün ciğeri beş para etmez insanlardan oluştuğunu ve ideolojinin i'sinden anlamadığını bir kez daha herkese hatırlatan hadise. kürt halkının hakkını savunmak eğer; " dağda kızların ırzına geçip örgüt liderlerine peşkeş çekmekle, yol kesip haraç kesmekle, inanların evladını anası babasının gözü önünde zorla dağa kaldırmakla, bize yardım etmiyor diye köy korucularını öldürmekle ve uyuşturucu ticareti yapmakla oluyorsa ben hiçbir şey bilmiyorum demektir!".

sizin için değil bir damla göz yaşı dökmeye bir kelime dahi konuşmaya değmez, hangi açılımdan bahsediyoruz ki biz...
Koduklarımın yobazları ya.Köklerini kurutamadık gitti.akp döneminde dahada çoğaldılar,çoğalıyorlarda...
yurtdışı politikasında kazan kazan, yurtiçi politikası için de sindir, suçla, ayır, böl, parçala stratejilerini benimsemiş akepe hükümetinin, müthiş açılım başarısının yarattığı barış ortamıdır.
hayırlı barışlar.

not: o havan topu atanların iki eline iki kahve verirsiniz artık.

pkk: bir kısım vicdan yoksunları tarafından gerille diye nitelendirilen, düpedüz acımasız terör örgütü!

(bkz: akp dtp pkk el ele barış dolu günlere)
"tavuk götü tövbe tutmaz" türk atasözü.
akp hükümeti gittiğinde ülkeyi bu duruma sokmalarının da , bu olayın da , türk halkının aşağılanmış hissetmesine neden olmalarının da hesabı bir bir sorulacaktır. şimdi ki başbakandan da, cumhurbaşkanından da, onların şakşakçılarından da, yandaş medyasından da..

acaba ben mi çok iyimserim. ama içimde bir his var..

edit:imla
barış için atılmış havan topudur onlar! hani barış için geldiler ya sevinçten atmışlardır bi şansszılık askeri bölgeye gelmiş. amaan boşverin bakın ne güzel barış ortamı, çiçekler böcekler.

terörist barışı bu kadar olur!

(bkz: ne bekliyordunuz çiçek atmalarını mı)