bugün

8 entryden sadece 3 unu gorebiliyorum. hayir bu provokatorleri okucaktim bide.

donuz sen zall in bize bir lutfusun.
Chp'li değilim. Herhangi bir sempatim de yok. Ama bu ülkede bölücü unsur olarak pkk ile eş tutmak komik olur. Adama gülerler.

Bu lanet terör oluşumunun palazlanıp bu hale gelme süreci azicik tahlil yapabilen herkesce malumdur. Önü kesilebilecekken, bir şekilde mani olan dönemin siyasi güçlerine dönüp bir bakmak gerek.

Şimdi de değişen birşey yok. Açılım süreciyle başlamış görünen esnekliklerin ve verilen imtiyazların tarihi o kadar da yeni değil. Halka şirin gözüküp, asıyoruz kesiyoruz mesajı verenler, gizli kapılar ardında hangi ödünleri verdiler bir bir çıkıyor ortaya.

Pkk çıkıp adalet yürüyüşü yapacak cesareti chp'den mi alıyor bir kere daha düşünmek lazım. Elmayla armutu her karıştırdığında argümanınız "kandırıldık" olmaktan öteye gidemeyecek yoksa...
CHP bok ise hdp kaka havlayin nasılsa havlayan köpek ısırmaz sonuç belli.
Adı üstünde tavsiye olan olay. 2-3 yıl önce aynı haber ajansı " hükümet barışı istiyor " diyerek haburda ki karşılamaları haber yaparken sessiz kalanların şu an bir haber üzerinden adalet yürüyüşünü provake etmesi komik görünüyor doğrusu.
chp pkk nın don lastiğidir.