1. 1.
  ikiyuzlu muslumanlarin dusunme yetisini kaybettigi konudur.

  selam ve dobro dojli.
  4 -7 ... erecteo
 2. 2.
  PKK ne işe Yugoslavya için Sırplar odur şeklinde olması gereken durumdur. Kosova, Sırbistan'ı değil Sırbistan Yugoslavya'yı parçalamıştır.
  4 ... sessiz geveze
 3. 2.
  Şunu da düzeltmek gerek her ne kadar Sırplar Yugoslavya'dan ayrılmış olsa da Sırplar Yugoslavya'nın yönetici kademesine sahipti. Tıpkı Sovyetler Birliği'nin Sovyetler Birliği Rusya Federasyonu gibi! Kosova Sırplar için kutsal bir şehirdir ve Kosovalı diye bir millet yoktur. Arnavutlar yaşar orada. Zaten amaçları da Kosova ile Arnavutluk'u bir araya getirip büyük Arnavutluk'u kurmaktır. Daha fazla öğrenmek isteyen sorabilir.
  ... davordrago
 4. 3.
  Sirbistan mi yugoslavya yi parcalamis? Tavana bakarak yaziyorum ahahahaha.

  1991de Ilk kopma icin hirvat ve slovenlere kredi veren sirplar miydi united nations mi? Amk serbenica olmasa neyin arkasina saklanacaksiniz?

  Kosovayla tam ayrilmayi kabul eden sirp hukumeti kaynaklari kesince yalvar yakar geri baglanmak isteyen de kosova degil zaten ahahahaha.

  Ayrica o dobro došli sevgili erecteo.
  2 -2 ... surekli silinen adam
 5. 4.
  kosova için de sırplar odur.
  ... kalbiburukcocuk
 6. 5.
  Yugoslavya'nın Doğu Blok'u ve Sovyetler'in çöküşü ile o kadar ayakta kalabilmesi zaten bir mucizeydi. Tito'dan sonra gelenler tüm anlayışı değiştirdi. Milosevic ve Mladic gibi ruh hastaları varken bir ülke zaten ayakta kalabilir mi? Srebrenica dışında olanları görmezden gelen de baya bi kördür. Biraz Saraybosna saldırılarına, Vukovar'a, Novi'ye ve daha pek çok yerde yapılanlara baksın.
  ... davordrago