1. 1.
  ikiyuzlu muslumanlarin dusunme yetisini kaybettigi konudur.

  selam ve dobro dojli.
  4 -7 ... erecteo
 2. 2.
  PKK ne işe Yugoslavya için Sırplar odur şeklinde olması gereken durumdur. Kosova, Sırbistan'ı değil Sırbistan Yugoslavya'yı parçalamıştır.
  4 ... sessiz geveze
 3. 3.
  Sik kırığı sırpların anlamadığı nokta şu, pkk ayrı bir devlet türkiye ayrı bir millet değildi. Sik kırığı sırplar ise yugoslavyadan ayrıldılar tıpkı kosova gibi. Nato bünyesinde kosova savaşı sırasında en çok uçuş saati olan hvkk dangoz sırplara geçmişlerini hatırlatmaya her zaman hazır. ;)
  2 ... bhuraqe
 4. 4.
  Şunu da düzeltmek gerek her ne kadar Sırplar Yugoslavya'dan ayrılmış olsa da Sırplar Yugoslavya'nın yönetici kademesine sahipti. Tıpkı Sovyetler Birliği'nin Sovyetler Birliği Rusya Federasyonu gibi! Kosova Sırplar için kutsal bir şehirdir ve Kosovalı diye bir millet yoktur. Arnavutlar yaşar orada. Zaten amaçları da Kosova ile Arnavutluk'u bir araya getirip büyük Arnavutluk'u kurmaktır. Daha fazla öğrenmek isteyen sorabilir.
  ... davordrago
 5. 5.
  Sirbistan mi yugoslavya yi parcalamis? Tavana bakarak yaziyorum ahahahaha.

  1991de Ilk kopma icin hirvat ve slovenlere kredi veren sirplar miydi united nations mi? Amk serbenica olmasa neyin arkasina saklanacaksiniz?

  Kosovayla tam ayrilmayi kabul eden sirp hukumeti kaynaklari kesince yalvar yakar geri baglanmak isteyen de kosova degil zaten ahahahaha.

  Ayrica o dobro došli sevgili erecteo.
  2 -2 ... surekli silinen adam
 6. 6.
  kosova için de sırplar odur.
  ... kalbiburukcocuk
 7. 7.
  Yugoslavya'nın Doğu Blok'u ve Sovyetler'in çöküşü ile o kadar ayakta kalabilmesi zaten bir mucizeydi. Tito'dan sonra gelenler tüm anlayışı değiştirdi. Milosevic ve Mladic gibi ruh hastaları varken bir ülke zaten ayakta kalabilir mi? Srebrenica dışında olanları görmezden gelen de baya bi kördür. Biraz Saraybosna saldırılarına, Vukovar'a, Novi'ye ve daha pek çok yerde yapılanlara baksın.
  ... davordrago