1. 1.
  mit ve tsknın ortak yürüttüğü operasyon sonrası gerçekleşmiş olup, 3 vatan haini it parçalara ayrılıp eşek cennetini boylamışlardır.

  elleriniz dert görmesin arslanlar. bu millet sizlerle gurur duyuyor. sayenizde güne sevindirici bir haberle uyanmanın keyfini yaşıyoruz.

  https://www.ahaber.com.tr...durulen-pkknin-elebaslari
  10 -7 ... iyesta
 2. 2.
  yakında yeni bir açılım yaparlar geri kalanları da affederler.
  4 -3 ... abd abd
 3. 3.
  bazı şeyler unutulmaz. o pkklılara silah yığınağı yapılırken şakşakçılık yapan yavşaklar, şimdi çıkmış bu olayla milliyetçilik kasıyor. herkes gerizekalı değil elbet, kimin ne olduğunu biliyor.
  https://odatv.com/sehirle...liyoruz-0809151200_m.html
  pkk nın tepe kadrosundan 3 teröristin öldürülmesi
  3 ... pillars of creation
 4. 4.
  pkk yokolmuşken tekrar dirilten, feto ve akp dir. yoktur birbirlerinden bir farkı bir türk için. bütün türkiye cumhuriyeti düşmanlarının aynı sonu paylaşması dileği ile (sonuçta akp allah bir dese inanmam)
  3 -2 ... ra s al ghul
 5. 5.
  muhalif kesimi mutsuz eden olay. yahu arkadaş, iktidarı sevmezsin, kabul etmezsin, oy vermezsin, eyvallah, saygı duyarım. ama PKK yöneticileri operasyon ile öldürülüyor, "yeea yemeyiz biz bu vanatsever numaralarını" diyorsunuz. Muharrem ince'nin dediği "şizofren" lafı az bile size. terörist öldürmesiz çözüm yoluna gidilir kabul etmezsiniz, terörist öldürmeli çözüme gidilir, kabul etmezsiniz. derdiniz ne aq.
  2 -5 ... gamoreon
 6. 6.
  kaynağına sokayım yıkamacı.
  2 -2 ... minotavros
 7. 7.
  anlaşılan çapulcuların hoşuna gitmemiş.

  ee, ne de olsa kardeşleri eşek cennetini boylayan. birlikte sırt sırta verip ak partiyi, dolayısıyla recep tayyip erdoğan'ı devirmek için ittifak yaptıkları.

  ha duvara laf anlatmışsın ha da bunlara. hiçbir etkisi olmaz.

  hala megri megri diye kafa şişiriyorlar. tamam, hadi anlayacağınız dilden konuşalım. bende kabul ediyorum, teröristlerden adam olmalarını, bu vatanı ve insanlarını sevmelerini, birlikte kardeş gibi yaşama teklifini kabul etmelerini beklemek hata olabilir, hatta hatadır.

  peki bu hatanın farkına varıp, artık elinden geleni yapmak terör örgütüne darbe üstüne darbe vurmak yeterli değil mi? sırf muhalif olduğunuz için örgüte verilen zayiatı yok sayıp görmezden geliyorsunuz.

  işte bahsettiğiniz çomar tanımı tamda burada devreye giriyor. yani; çomarlık yapıyorsunuz. muhalif olmak adına. pkk yok olmuş, hasiktir oradan. türkiye'yi istedikleri kıvama getirdikleri için az biraz sesleri kesilmişti sadece.

  neyin yok oluşundan bahsediyorsun sen kavas?
  2 -1 ... iyesta
 8. 8.
  e bu parti başarısı diil, mit´in görevini yapması durumu. şimdiye kadar bulmamışlar, şimdi buluyolar, çünkü seçim yatırımı olacak bir konu lazım.

  gene de "megri megri" diyenlere ağlayan bir cb´miz olduğunu unutmayalım.

  24 haziran´dan önce de askerlerin kanıyla oynayarak suriye´ye operasyon yapmışlardı, ve sonra da gülerek tv´lere çıkıp "bu operasyon partimizin puanını 2-3 puan ileriye götürdü" diye kendilerini ele vermişlerdi.

  bunları kesinlikle unutmamamız lazım...

  şöyle söylersek, bu adamlar sadece seçim zamanı oy almak için iyi bişeyler yapıyolar, dersek, çok yanılmış olmayız.

  pkk´nin üst düzey adamlarının bombalanması tabii ki iyi birşeydir. ama bunun seçimden birkaç gün önce olması, gülünçtür. buna bakan herkes bunu ne yazık ki "seçim yatırımı" olarak değerlendirecektir.
  2 -2 ... paganviodio
 9. 9.
  Seçime 4 gün kala olması epey manidar gelişme.

  Ortamlarda terörle mücadele dersin, kim bilecek?

  (bkz: terör bahane seçim şahane)
  2 -1 ... alkolik oldum
 10. 10.
  Ehehe ben ne demiştim

  https://m.uludagsozluk.com/e/41119635/

  Akp kendi sığ kitlesini kandırmak için bunu hep yapıyor.
  1 -2 ... kurtcebe noyan