1. 1.
  Solcuların istisnasız her olayda pkk lılar ile aynı düşünmesini başka bir şekilde açıklayamayacağımızdan dolayı şüphesiz gerçek olandır.
  46 -6 ... terminator hulisi
 2. 2.
  Hay ağzına sağlık demek istediğim yazar beyanıdır.
  15 -2 ... iletisen
 3. 3.
  işin enteresanı pkk türk solunun içinden çıkmıştır....

  solcuya göre "halk" her zaman haklıdır. ama solcuya göre her türkiye cumhuriyeti vatandaşı "halk" kelimesini hakketmez.. "halk" kelimesini hakkedebilmek için muhakkak şalvarlı, poturlu, ve sakallı olmalı, kadınsa muhakkak başı bağlı olmalı, muhakkak köy kökenli olmalı, muhakkak "gardaş, gurban, zılım var, çoh ezildikh çoooohhhh.." diye konuşmalı, muhakkak gecekonduda oturmalı..

  öyle okuyan, vergisini ödeyen, kurallara uyan efendi insanlar sol terminolojide asla "halk" değildir. onlar "beyaz türkler" dir ve "halkı sömürerek" yaşarlar..

  orman arazisini zimmete geçirerek üzerine apartman dikmiş bir şalvarlı, solculara göre 3000 lira maaşlı bir öğretim üyesinden daha halktır..

  solcuların "halkımısss" tanımına en iyi uyan grup kürtlerdir. o yüzden solcular kürtlere taparlar. kürtlere benzemeyen herkesi "sınıf düşmanı" diye bellerler. solculara göre kürtler ne yapsa doğrudur. kürtlerle ters düşen biri haklı olamaz, solcu hiç olamaz..
  21 -2 ... arbutus unedo
 4. 2.
  Yobazların kurduüu partiyi güttüğü falan yoktur. koyun olduğunuzu kabul edin.
  2 -2 ... terminator hulisi
 5. 3.
  başlığı editlemek gerek, türk solu değil solcu geçinen sahteleri güdüyor PKK. zira atatürkün felsefesini benimseyen solcular asla PKK'ya mahal vermez. veren zaten atatürkçü değildir.
  5 ... ecravut
 6. 4.
  başlığın editlenmesi teklif edilimiş. "solcu" yerine "solcu geçinenler" demek gerekiyormuş.

  bu teklif biraz "hakiki islam bu değil" i hatırlatmıyor mu?
  4 -1 ... arbutus unedo
 7. 5.
  normaldir.. türk solu davarlardan oluştuğu için sakıncalı bir durum yoktur..
  -3 ... arbutus unedo
 8. 6.
  yahu bunlarla tartışmaya hiç gerek yok ki. Bunlara göre her zaman, kesinlikle ve kesinlike, havada karada , şart ne olursa olsun kendileri haklılardır , kendileri moderndir , çağdaştır. bunlara göre sağ görüşlüler yobaz olur cahil olur. kendilerini mükemmel sanarlar.

  bunlara laf anlatmanın imkanı yok.hele ki Türkiye'deki solcular öf öf. yemin ediyorum insanı delirtirler bunlar. sırf hükümet devrilsin diye pkk ile işbirliği yapanlar da bunlar .

  Ülke zaten bu zihinyet yüzünden ilerleyemiyor. Sonra derler '' elin oğlu uzaya çıkıyor''. Tabi sen her boka muhalefet edersen tabi onlar çıkar biz çıkamayız. Onlarda senin gibi zihniyet olmadığı için böyleler. Yahu bırak adam hizmetini yapsın sen de takdir et.

  hep muhalefet muhalefet nereye kadar amk. hükümet apoyu asacam dese bunlar apocu olur. gördüğünüz gibi pkk son direnişlerini veriyor ve bunlar pkk'lı oldular.
  4 -2 ... tek basina
 9. 7.
  Gündem saptırmakta kullanılan anlamsız bir söylem.
  Megri megri diye ağlayan türk solu değil bizzat dönemin başbakanı erdoğan ve eşiydi.
  Sözde "eski" pkklının düğününe telefonla bağlanıp, kutlama mesajı veren de bizzat başbakan davutoğluydu.
  Anlaşılan bu günün en önemli konusu (bkz: hatayda türk askerinin boynu kesilerek öldürülmesi) olayını örtbas etmek için akitler sola saldırıp fazla mesai yapıyor.
  3 -5 ... strawberry blonde
 10. 8.
  ana muhalefet partisini izledikçe ortaya çıkan tespittir.
  1 ... kartalbey