1. 1.
  pkk sevici akp
  9 -1 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  artması ile, chp'nin çok pis pkk desteği vereceğinin göstergesi olan akp suçlayıcı başlıklardan biri.

  daha öncekilerde de demiş olduğum gibi, çözüm sürecinde gerçekten akp'nin pkk'ya verdiği tavizler ayyuka çıkmıştı.

  hatta bu tavizlere dayanamayan akp seçmeni, haziran 2015 seçimlerinde akp'ye oy vermemiş, akp tek başına iktidar olamamış ve koalisyon görüşmeleri başlamıştır. hdp'nin yer alacağı bir koalisyon kurulmayacağı net bir şekilde anlaşılınca pkk temmuz 2015'de tekrar saldırılara başlamış, ta ki çözüm süreci resmen sona erdirilip operasyonlar tekrar başlayınca seçmen tekrar akp'ye kasım 2015 seçimleri ile iktidar yolunu açmıştır.

  o gün bugündür de, akp hükümeti pkk ile tarihte bugüne kadar görülmemiş büyüklükte bir savaş açmış, tarihte pkk'nın en çok kayıp verdiği, şehir uzantılarının sokak sokak temizlendiği operasyonlar başlatılmıştır.

  bu dönemde chp ne yapmıştır?

  türk ordusunun iha-siha kullanmasını eleştirmiştir.
  türk ordusunu katliam yapmakla suçlayan 101 akademisyeni desteklemiştir.
  terörist cenazelerine katılmıştır.
  pyd/ypg'nin terör örgütü olduğuna dair bilgimiz yok demiştir, halkını korumak için silahlanan bir grup olarak nitelemiştir.
  teröristleri "türk ordusu pikniğe giden insanları vuruyor" diyerek savunmuştur.
  pkk dağ kadrosu demeçlerinde "akp ve mhp faşizmine karşı chp'yi desteklemeliyiz" demiştir, inanmayanlar youtube'da videoları aratıp izleyebilir. akp'nin en rezil çözüm süreci dönemlerinde bile pkk dağ kadrosu akp'yi destekliyoruz dememiştir.
  pkk dağ kadrosundan beşe hozat isimli terörist, son belediye seçimleri için istanbul'da "imamoğlu'na oy verin" diye çağrı yapmıştır. gelen tepkiler üzerine de trt'de halen varlığını sürdüren fetö eli ile trt şeş'e apo'nun kardeşini çıkardılar böylece imamoğlu'na pkk desteği arada kaynamış oldu.

  resmi olarak, PKK'nın siyasi uzantısı hdp'dir, gayriresmi uzantısı da chp'dir.
  5 -10 ... gamoreon
 3. 3.
  açık ve net bir tespittir.

  çok basit iki madde yazacağım. buyursun akpli arkadaşlar cevaplarını versin.

  1) akp iktidar olmadan önce pkk ya da her hangi bir terör örgütünün uzantısı olan bütün partiler kapatılıyordu. kendini kurtarmak için parti kapatma yasasını kimler, hangi tarihte ve hangi olaydan sonra kaldırdı?

  2) ülkenin her köşesinde (en merkezi yerler de dahil olmak üzere) gelirinin çok bariz bir şekilde pkkya aktarıldığı kaçak sigara satan dükkanlar türedi. pkknın gelir kaynağı olan kaçak sigaraları ekmek satar gibi rahat bir şekilde satmalarına kim göz yumuyor?
  8 ... muhittin dayi
 4. 4.
  Uzantı muzanti değil

  Şahsen ve bizzat

  Tam kendisidir.
  5 -1 ... pilihozlu haci baron bey
 5. 5.
  adamlar belediyenin iş makineleri ile şehirlerin tamamını tuzaklamış. valilere karışmayın emrini bizzat dönemin başbakanı vermiş. 800 kişi ölmüş, 1000 kişi ölmekten beter olmuş. özürleri kabahatlerinden büyük.
  sonrasında güya hatalarından ders almışlar falan filan, yerseniz.
  kırmızı bültenle aranan osman öcalan'ın trt'de ne işi var?
  apo'nun mektubunu okuyan zat, neden kendisini sarayın gönderdiğini söylüyor?
  pkk'nın gelir kaynaklarına ve gümrüklerine neden karışılmıyor?
  bazı akp'li milletvekillerinin katar'da neden kürdistan kurulmalı konferansında ne işi var?
  gezide darbeyi gördüğünü ve geziye destek vermediğini söyleyen hdp ise meydan atatürkçülere kalmasın diye oraya pkk'lıları sevk eden kim?
  asker zehirleyen sözde yemek firmalarının sahipleri kim ve kimlerle bağlantılı?
  türkiye'deki pkk'lıları suriye'ye davulla zurnayla gönderen ve orada pyd'yi kurmalarına izin veren kim?
  abd, pkk'yı destekliyor. cia tarafından kurulan akp de onlarla birlikte, chp siksin sizi.
  8 ... kavunvebira
 6. 6.
  Bazıları TBMM'ye Ceren Güneş kod adlı, PYD'ye Türk Askerini vurmak için giden insanları sokarken komik olan başlık. farsi haşhaşi döllerinin iranın ite bike devşirdiği soylardan geldikleri için, insanları kutuplaştırmak için kullandığı söylem. bu adamlar öyle bir soydan geliyor ki selçukluda atalarımızı suikaste uğratan "türk katli vacip-sevap" diyen hasan sabbahın kayıp dölleri resmen. takiyyeciliğin kralını yaparlar atatürkçülük maskesi altında yaptıkları mezhep faşizmiyle. hükümetin yönettiği devlet, silah bırakması ve ateşkese zorlanması üzere pkk ile görüşürken chp ise pkk'nın savaştığı dönemde onun siyasi ayağı ile ittifak yapmasının farkını anlamayan, daha doğrusu anlasa da anlamamazlıktan gelen insanlar söylemi. biz sizin yaptığınız şahkulu, celali, kurtuluş savaşında da cephede savaşanların annesine, kızına tecavüz ettiğiniz koçgiri isyanınızı biliyoruz arkadaşlar. siz ne derseniz deyin tarih sizlerin nasıl şah ismail kaşarinin dedesinin becere becere devşirdiği soylardan geldiğinizi yazmış. boşuna uğraşmayın. anca kendini, tarihini bilmeyen insanları kandırırsınız bu söylemlerle. siz değil misiniz çomar-yobaz, Arap Sevdalısı deyip ezip, aciz gördüğünüz insanlar olmasına rağmen, Sünni Araplara yaptığı işkencelerle, Murat Karayılan'ı yakalayıp tekrar bırakmasıyla, PKK'ya yardımıyla ve Ermeni Kuvvetlerinin liderleriyle fotoğrafları olan Kasım Süleymani'ye sevgi, saygı duyanlar? iranın devşirdiği bu soysuzlar sürüsü soylardan gelenler, şah ismail kaşarinin büyük dedesinin becererek içimize koyduğu devşirme tohum ve tomurcuklarıyla, bizi içerden bölebilmek adına olmayan şeylere oldu diyecek, yapılmayan şeylere yapıldı deyip bizi kutuplaştırmaya çalışacaklar. Bilmeyenlere hiçbir sorgum yok ama bu insanları kutuplaştıran takiyyeci iran devşirmelerinin, fantastik kurgularını içeren başlıktır. edit nedeni: bazı iran devşirmelerinin atatürk'ümüzün izindeki türk silahlı kuvvetlerini vurmak için pyd'ye katılan bir farsi haşhaşi devşirmesini tbmm'ye soktuklarını unutmuştum, ekleme gereği duydum.
  -4 ... feranor
 7. 7.
  aponun heykelini dikeceğiz heykelini diyen adamlarla kolkola yürüyenlerin sanrısı.
  1 -1 ... masklavi
 8. 8.
  Pkk'nın siyasi uzantısı hdp'dir. Akp ise pkk ile işbirliği yapmıştır. ikisi de suçtur, vatana ihanettir ama farklı şeylerdir.
  1 -1 ... fasizan ruh
 9. 9.
  (bkz: islamcı)

  Bu yeşil komünistler her zaman ayrılıkçı Kürt terörüne din kardeşliği açısından bakarlar ve Erdoğan iktidarına kadar PKK ya sempati beslerlerdi.

  Kürt sorunu onlar için çözülmesi gereken bir sorundu Erdoğan a kadar.
  1 -1 ... gedikpasa
 10. 10.
  Pkk nın desteğiyle seçim kazananın dediğine bak hele. Amk malı.
  1 -2 ... frekans