1. 1.
    Allah'ım çıldıracağım.. Pkk denen kancık etekli sürüsü istanbul ve Muğla ormanlarında cıkan yangınları üstlenmiş. Halkların birleşik intikam birimleri mi ne sikimse onlar yakıyormuş.

Ne istiyorsunuz maymun haraç çetesi? Zaten para basan her sektör siz kroların elinde. tatil beldeleri sizin gibi kroların, çetelerin elinde.
    Amk insana benzemeyen ortadoğu fareleri. Bu kürtler var ya gerçekten bu coğrafyanın virüsü ya. Neyseki, - özellikle sayın bakanımız Süleyman soylu önderliğinde- milli reflekslerimiz güçlü ki şimdi o yangını o teröristlerin analarının amında yakacağız!

Edit: https://www.google.com/am...pkk-ustlendi/haber-988962
    9 -3 ... ayi selim
  2. 2.
    Acaba o ormanı yakarak neyin intikamını aldınız ana karnında domuz yarrağı yiyen piçler.
    1 ... ayi selim
  3. 3.
    Yok Avradının yanından açıklamış. Ulan ülke yanıyor daha politika peşindesiniz.
    3 -4 ... ayi selim
  4. 4.
    akp ve mhplilerin sevindiği haberdir. 3 hafta öncesine kadar hepsi öcalan destekçisiydi, terörist dedikleri adamı kanala çıkarıp propaganda yaptırıp daha sonra kırmızı bültenle aranıyor olduğunu bilmiyorduk dediler.

(bkz: halkıyla taşak geçen iktidar)
    3 -3 ... donsuzpheach
  5. 5.
    Ülkenin başına bela olan kancıklar , bunlar her pisliği yapar. Vatanını sevmeyen hainlerden herşey beklenir .
    2 ... klavyemucahidi
  6. 6.
    Hasan Atilla Uğur kitabında bu olaylarla ilgili bir durumdan bahsetmişti: yunanlılar teröristlere turizm yerlerini yakın diyormuş böylelikle turistler yunan sahillerine gidiyorlarmış burada tehlike görüp. Yunanların karşılık olarak da teröristlere verdikleri şey de eğitimmiş, silah kullanma gibi Bi eğitim söz konusu yanlış anlamayın bilim fen edebiyat değil yani.
    2 ... fuzuli sikayet etme
  7. 7.
    benim anlamadığım şey orman yakan, bebek öldüren böyle bir örgütün hala bazı insanlarca masum görülmesi.
    Daha neler yapması lazım acaba
    ... engincem
  8. 8.
    maksat intikamsa kendi doğasını kendisi tahrip eden, bunu da "ben ekmağımın peşindeyim" ya da "emir kuluyum" diye meşrulaştıraştıracağını zanneden bir kitleden böyle intikam alınmaz. kendi ormanını kendisi yakıyor adam zaten. bunun tek anlamı "devlet tunceli'de orman yakıyorsa ben de ege'de yakıyorum" diye kaba bir güç gösterisidir. maalesef yıllardır bu savaş böyle kaba güç gösterileriyle gitmektedir, devlet gider doğu'da kentleri yıkar, ankara'da bir paravan örgüt kızılay meydanını yıkar. gazi üniversitesinde kürt öğrenciler "biz de varız" dediğinde dicle üniversitesinde hizbullahçılar savaş baltalarını çıkartır**, doğu'da orman yakarlar batı'da da yakarlar vs. bu kaba güç gösterilerinden türklere de kürtlere de hayır gelmiyor. bu işin tek bir çözümü var, herkesi "önce pkk'ya terörist de","önce tc'yi kına" diye kendi odamıza çağırmak yerine evin slaonunda buluşacağız. bugüne kadar kimse kimsenin odasına gelmedi, gelmez. pkk'ya orman yaktı diyene kadar bir dönüp kendi "dikey mimarimize" bakmak lazım. önce bir çuvaldızı kendimize batıralım ki pkk'ya dediğimiz şeyin bir samimiyeti ve inandırıcılığı olsun.

edit: okuduğunu anlamak bu kadar mı zor gerzo? rte'nin bile yakındığı bir "dikey mimari" ve orman kundakçılığı gerçeği var. pkk'ya gelene kadar kendi ormanlarını kendin yokediyorsun zaten. o zaman kimi kime şikayet edeceksin? pkk'nın burada yaptığı da kaba bir güç gösterisinden başka bir şey değil.
    -4 ... anne ben gruppie oldum
  9. 9.
    Meclise pkk'nin oyları ile giren iyi partiden ve imamoğlu'dan en ufak bir ses seda, kınama yok!
    3 -5 ... hayat guzel
  10. 10.
    tabiat severlerden buna karşı da bir tepki bekliyoruz. ama bu amsalaklar burda bile pkkyı savunur devlete faşizme karşı sloganlar atarlar.
    1 -2 ... derin futbol izleyen adam