1. 1.
  pkk'nın yandaşlarından, diyarbakır mitinginde, olay çıkarılmamasını basın yoluyla talep etmesidir. pkk'nın kürtle, davayla falan bir ilgisi olmayan, siparişle iş yapan ve türkiye karşıtları tarafından kullanılan bir orospu çocuğu terör örgütü olduğu konusunu, artık saklamaya da gerek duymadığını ortaya çıkaran durumdur.
  5 -2 ... fuathusnukayacan
 2. 2.
  akepeye bir şeyler anlatmak için halkın eylemsiz kaldığı söylenmiştir.
  ... simon bolivar
 3. 3.
  elazığ'da mhp'yi destekleyen pkk'dan beklenen davranış. Akp tüm düşmanları dost yaptı. *
  2 -2 ... orjinaldeli
 4. 4.
  çeşitli nedenleri olabilecek durumdur. öncelikle günümüzde yaşanabilecek bir çatışmayı kazanamayacaklarını bildikleri içindir. daha da açmak gerekirse, mhp mitingi sırasında yaşanabilecek bir olay kendi yürütmeye çalıştıkları politikayı baltalayacak ve tüm türkiye'nin kendilerine bilenmesine yol açacaktı. içinde bulunduğumuz günlerde, en azından seçim öncesinde böyle bir riski göze alamazlar. böylesine provokasyonlar ve saldırılar ancak şartların bölücüler lehine olgunlaştığı bir zamanda gelir. şu an en büyük istekleri adaylarını meclise sokabilmek. bu sebeple seçimler sonuçlanmadan bölücülerden keskin bir hamle ve eylem gelmeyecektir.
  -1 ... mangdasire
 5. 5.
  şakirtleri rahatsız eden taleptir. Ne var bi kaç insan yansaydı olay çıksaydı. iç savaşın işaretleri baş gösterseydi. sizde rahat rahat avuçlasaydınız bi tarafınızı değil mi kardeşim...
  1 -1 ... pandemum
 6. 6.
  alayınız aynısınız dedirten mevzudur. işte bu yüzden ak parti diyoruz.
  1 -1 ... asitbazdengesi
 7. 7.
  seçmen profilleri veya hitap kitleleri farklı olan iki partinin, fikir farklılığı (tersten fikir birliği) olsa bile çıkar çatışmasının (oy, falan) olmaması çok da şaşılacak bir olay değildir.
  ... defoluben
 8. 8.
  şakirtlerin kabağı yine mhp nin başında patlattığı taleptir.doğru haburda davul zurna terörist karşılayanlarda
  mhp lilerdi ülkücülerdi değil mi?
  1 ... sonsarkiyicalkemanci