1. 1.
  son dönemde kürt kökenli vatandaşlarımız tarafından da görülmeye başlanan durum.
  9 -3 ... rosava
 2. 2.
  kürt kökenli sözlük yazarlarının anlamadığını görerek üzüldüğümüz gerçektir.
  6 -3 ... cnyt
 3. 3.
  kürt kökenli değil de göt yalayıcısı kökenli insancıkların görmek istemediği eylemdir. çünkü şerefsizlik ve nankörlük insanın kanında vardır. ne dersen nafile...
  4 -1 ... xelamony
 4. 4.
  (bkz: başbağlar katliamı)
  1 ... patlak fermuar
 5. 5.
  pkk nın veya terörün zarar verirken ırk ya da milleyet ayrımı yaptığını düşünene şaşarım. onların belirli idealleri vardır, onları uygulamaya koyar ve sen onlar ne sanmanı istiyorsa ilk an onu sanarsın; "al sana açılım işte gördük" şeklinde tepki gösterir, teröristin amacına hizmet edersin!
  ... su degil kezzap
 6. 6.
  (bkz: vatan sevdalısı kürtler)
  -1 ... reddiplomat
 7. 7.
  pkk terörünün başladığı günden itibaren günümüze kadar gelen süreçte en fazla kürt kökenli vatandaşlara zarar verdiği ortadadır. evinden yurdundan edilen kürt vatandaşların yanında bu güne kadar yaşanan binlerce can kaybının çoğunun yine kürt vatandaşlardan oluştuğu bir gerçektir. ama işin enteresan tarafı senin hakkını savunuyorum diyip kendi halkına zulmeden bi örgütün peşinden giden bunca kürt vatandaşın hala olayın farkında olmaması. bunun altında yatan sebeb ise kanımca beyinlerine işlenmiş farklı ideolojik düşünceler.
  1 ... frekans
 8. 8.
  aşırı olmamak kaydıyla, sol görüşlü ve sağ görüşlü insanlarımız yıllarca devletin bekası için mücadele etti, hiç bir etnik köken türkiyenin parçalanmasını istemez, aksine mücadele eder, bunlar bizim insanlarımızdır. fakat farklı bir cephede dış güçler güdümünde devletin içindeki satılmışlar bu zemini besler kuvvetlendirir...
  ... fauche
 9. 9.
  pkk nın türklere pek zarar verdiğini söyleyemem ancak bir kürt olarak kürtlere ne kadar zarar verdiğini söyleyebilirim.kürtlere verdiği zararı bu ülkede hiç bir etnik yapıya vermeyen pkk, sağlam bir ideolojik temelede sahip değildir.ilk çıktığı zaman sosyalist kürdistan devleti, sonra demokratik cumhuriyet, sonrada demokratik konfederalizm.
  aslı itibariyle pkk kürtler için mücadele vermiyor sadece savaşmak için mücadele veriyor.askere gidenlerin içinde kürtler var, dağa çıkanların,askerde vurulanların,dağda vurulanların,sokakta polisle çatışırken; ne için çatıştığını bilmeyen bunun sonucunda cezaevine giren yahut vurulan ve dayak yiyenlerin tümü kürttür.burda herhangibir demogoji yoktur hepimizin bildiği somut gerçekliklerdir.
  pkk en çok kürtlere zarar veriyor!
  ... 1917sosyalist
 10. 10.
  pkknın kürtlerin savunucusu değil , türkiye mozağinin bölücüsü olması nedeniyle normal karşılanması gerek eylemdir.
  1 ... piano black