1. 1.
    (bkz: pkk bana sevgili bul lan allahsız)
    15 -1 ... fikir muhendisi fikri
  2. 2.
    (bkz: dağda kızlar teklif ediyormuş)
    7 ... woober
  3. 3.
    cemaatin cv ile eş bulmasına benzer durum. birbirinden öğreniyorlar her şeyi bunlar.

not: cv ile eş bulanlar rahatsız. neden mi çünkü kağıt üzerindeki uyum gerçekte tutmuyor.
    4 -2 ... ihan et
  4. 4.
    hümanist ayağına yatıp bölücülere toz kondurmayanların foyası meydana çıkmıştır o halde.
    -2 ... veive
  5. 5.
    südü sübyan pırıl pırıl gençlerin başını yakabilecek bir tuzak tipi. uzak durulması gerekir.
    ... usualsuspects
  6. 6.
    hacettepe rektörü'nün elindeki tuhaf "istihbarat".
    tedbir olarak da bizzat rektörlük olanaklarını kullanarak öğrencilere sevgili bulmayı da düşünüyor mu acaba?

adam cemaatlerin ve tarikatlerin ağına düşen onbinlerce öğrenci için telaşlanmıyor da pkk'yı bahane ederek sol örgütleri ve solcu öğrencileri hedefe koyuyor.
    -4 ... anadol
  7. 7.
    (bkz: sevgiliyi gerilla kamplarına götürmek)
    1 ... onurt
  8. 8.
    yüce devletimizin bu bölücü adamı boşa çıkarması için izmirde güzel kız yetiştirme ve sunma merkezi yapmasını öneriyorum. burda yetiştirilen kızlar üniversiteli kürt gençlerine sevgili yapılsın. yüce kudretli devletimizin atamayacağı adım olmamalı.

ülkemizin bölünmez bekaası için yetkililer bir an önce adım atmalı.
    1 -2 ... procesion
  9. 9.
    (bkz: dağlara gel dağlara)
    ... sonerdogan
  10. 10.
    bulduğu sevgililer nasıl ki acaba? sorusunu akla getirendir. şimdi sevgili bulan pkk olunca insan çok ümitli olamıyor açıkçası.
    4 -1 ... konglamere lenf nodu