1. 1.
    araştırmalarım sonucu az evvel ulaşılan bilgi bu nonoşlar. ışıklı küçükçekmece belediyemizin yıldızlarlan süslediyi ışıklı çocuk parkımız tam tamına on üş milyon liraya mal edilmiş. öyrenince şaşırdım açıkçası.

bir kaş çeşit cinsel fantazi ürün parası nerdeyse. bi cinsel seks şopuna gitseniz bir kaş dildo, bi kaş takma y*rak, tanga, cartiyer, pipi kilidi, deri kedi kadın kostümü felan alsanız daha fazla tutar, inanın.

yani işin ustaca yapıldığı besbelli. gerçi takdir ediyorum bu gelişmeyi ama adı "atatürk parkı" olan bir park en azından 50 milyona mal edilmeliydi" diye de kendimi de yemiyor deyilim. on üş milyon çok az yane.

sonuşta bi sürü yıldız felan yabıldı, parka. hofff!!!

https://www.polemikhaber....lyonluk-cikti/haber-41937
    8 -6 ... merhaba ben pembe iyesta
  2. 2.
    (bkz: megri megri)
    7 -2 ... uluyan bilge
  3. 3.
    tabi lan deli misin.

komisyonu çok yüksek tutmuşlar 10 milyon komisyon nedir mk insan yüzde 10 falan koyar.
    2 ... masklavi
  4. 4.
    ''öyrenince'' dan sonrasini okumadim,
    ... peacekeeper
  5. 5.
    Üzerindeki resim mi 13 milyon park mı 13 milyon.

Aktroll algı operasyonlarında bu gün.

750 milyonluk dinazorlu parkın hesabını veremezler ama parkta biri PKK motifi çizdi ya algı operasyonu yap babam yap.

Sanki minicik bir parka 13 milyon harcandı. Google maps den baktım içine koca bir site sığar.
    3 -1 ... uzay muhtari
  6. 6.
    oha yuh ve.
    ... bittimiacaba
  7. 7.
    Bunlar oy için yapılan şeyler değil ha.

Vallahi değil billahi değil.

Bu adamların özleri dhkpc'li pkk'lı zaten.

Artık hangi şerefsiz bu pkk motifli parkı yaptıysa.

Emeği geçen her bir kimse pkk'lılar kadar şerefsizdir yani.

Bu abiniz bunu bilir bunu söyler.

Ulan şehitlerimize de mi saygınız yok?

Yazık, adamlar Anadolu'nun altın çocukları gidip özel harekat olup şehit oluyor, sol çomar pkk'lı dhkpc'li şerefsizler de o sırada üniversitelerde okuyup Türk Tabipler Birliğini, Baroları ele geçiriyor.

Bu nasıl içim yanmasın şimdi gençler?
    7 ... mahalle abisi
  8. 8.
    sol çomarlarının uğramadığı başlıklardan biri dahadır. aynen megri megri, aktroll yeaa. kimin maaşlı olduğu buz gibi belli oldu.
    -1 ... magicovento
  9. 9.
    Ay kimin umurunda bunlar ulan? Koyunlar anlatsakta anlamıyor. O pkk motifli değildi bir kere taam mı? Biz sadece Aleviler olarak bizi hep arkadan destekleyen Kürt kardeşlerimize borcumuzu ödüyoruz CHP olarak. Ay iyi ki Atatürkçüleri CHP'den atmışız ayol.
    4 ... kureysan kirmizisi
  10. 10.
    Siz daha durun biz HDP ile ülkeyi 25 idari yönetime bölecek gizli anayasayı hazırladık. Oh olsun size yobazlar. Oh. Kılıçdaroğlu'nun tüm planları tek tek işliyor. Önce CHP'den Atatürkçü, Kemalistleri atarak Dersim isyanının intikamını aldı. Sonra Fetö gazetesinde yazan Yüksel Taşkın'ı CHP Genel Başkan yardımcısı yaptı. Ağlayın.
    4 ... kureysan kirmizisi