bugün

elli yıl öncesinin kokuşmuş argümanlarının artık okuyanların üzerinde etki bırakmaması ilginçtir. bu bilişim devrinde hala ırkçı kalabilmek enteresan bir yetenek.
Ortada bir suç falan yoktur.

herhangi bir mücadele söz konusu değildir. kendi çapında bir şekilde uyanan başka yere akan bir halk vardır. açık ve net bir şekilde artık tavırlarını koymaktadırlar. bu halkın varlığının son kanıtıdır bu. beni bilen bilir. bu ırkımsılardan nefret ederim ama durum da bu ne yazık ki.

illa ki bir suçlu aranacaksa geçmişten bugüne devam eden devlet politikaları ve akp zamanında tavan yapan kürtçülük hareketinin haklı gösterilemeye, türk halkının malum ırkımsılara haksızlık etmişçesine davranmasına bağlıdır. ben vatansever bir türk genci olarak herhangi bir suçluluk duymuyorum. ne verdiğim oyla, ne tavırlarımla. suçluluk duyması gerekenler bellidir.
Kesinkikle doğrudur. Apoyu yakaladığımız gün helikopterden aşaği atmadıkya orada hata ettik.
hepsi mayoz bölünme ile çoğalıyor. amipler.
Bence meclisi kapatip saltanata geri donelim (bkz: bu saatten sonra yapilacaklar)
pkk meclise girdiyse bu bizim suçumuzdur bu bütün milletimizin suçudur herkes şapkasını önüne alsın ve düşünsün.
bu teröristler sözlüklerde her yerde propaganda yaparken siz ne yaptınız ?
bu teröristler sokaklarda devletine polisine taş atarken pkk paçavralarını sağda solda sallarken neredeydin?
bu teröristler beşiktaş ta kadıköy de ve taksim de pkk paçavralarıyla halay çekerken neredeydin?
bu teröristler twitter yardırıp halkın zihnini yıkarken neredeydin?
bu teröristlerin yaptıklarını çevrendekilere ne kadar anlattın?
bu teröristler mücadele etmek uğruna ne yaptınız?
bu teröristler üniversite de orada burada örgütlenirken neden ses çıkaramadınız?
bu teröristler sağa sola saldırıp herkesi öldürürken neden sesimiz çıkmadı?
bu teröristlere destek olan doğan medyası ve paralel basına ne kadar sesimiz çıktı?
bu teröristlerle masaya oturan akpkk yi %50 yle iktidar yapma gafletine nasıl düştünüz?
bu teröristlerle masaya oturan akpkk nın yaptıklarını halkımıza ne kadar anlatabildik?

evet hepimiz suçluyuz vatan görevimizi yapamadım ve şuan bu koduğumun teröristlerin taksimde yaptığı kutlamayı evden izleyecek kadar çaresisiz evet içim kan ağlıyor bu ülkeye bir atatürk daha lazım inş bu millet bir lider daha çıkarır ve düştüğümüz bu rezil durumdan bizi kurtarır.
güncel Önemli Başlıklar