bugün

Fasist cikilop.
bu kampanyadan alakasız, yıllar evvel türklükten istifa etmiş biri olarak peynirin, yoğurdun ve şekerli gıdaların alternatiflerini bulmuştum zaten. bir tek çay olayına bir çare bulamadım ki kalitesi sürekli düşüyor.
pkklı hewaller bizi boykot ederse s*çarız. bu durumda onlar da s*çtığımızı yesin doyarlar
Ske ske alacaksınız ne nağme yapıyorsunuz ki...
Avrupa’da yaşayan Türkiye düşmanı bir Kürt için bile temel gıda maddeleri alanında Türk ürünleri haricinde alternatif bir ürün marka yoktur.

Egetürk sucuğu haricinde ağız tadıyla sucuk yiyemezsiniz, Gazi’nin haricinde damak zevkinize uygun peynir yoktur, öz altın yufka haricinde sigara böreği yapacak yufka bulamazsın, serra harici turşular şekerli, Marmara harici zeytinler tatsız tuzsuz, ÇAYKUR’la Mevlana harici çaylar imamın abdest suyu gibidir.

Abur cubur atıştırmalıklarda, kuruyemişte Türk markalara rakip olacak bir ürün dahi yoktur.

Çikolatanın beşiği isviçre, Almanya, Belçika üçgeninde bile o meşhur markaların Antep fıstıklı çikolataları bulamazsınız!

Hal böyleyken ben Türk malı almıyorum demek neredeyse ölüm orucuna girmektir!
Keşke kullansaydınız ya ama şimdi böyle olursa Türkiye biter. Üzüldük.
temizlik ürünlerini boykota gerek yok zaten yıkanmıyorsunuz.
bunlar hakikaten katıksız mallar.
Yarramı yiyin diyicem ama boykottaymışsınız.
izlemeniz bittiğinde tezek yemeye devam edebilirsiniz diyesiniz geliyor. dağda yaşayan, bu vatan toprağından beslenen ama ihanette bir numara olan insanların çektiği boykot videosudur. raflardaki türk markalı ürünlere kırmızı şerit çekerek akılları sıra bizim ekonomimizi kötü duruma getirecekler. zihniyetinize s*çayım sizle mi var olduk lan biz dünyaya kafa tutarken?
https://gozlemgazetesi.co...video-sosyal-medyada.html