bugün

hadi dağa çıkanların uyuşturucu maddeler verilerek şaftları kaydırılıyor anlarız da şehirlerde olan pkk yandaşlarının da suratlarına bakınca görülen durumdur. arkadaş, bu insanlar niye bu kadar çirkin yav? hadi çirkinliğini geçtim, pislik suratlarından akıyor.

tabi ırkçılık yapmamak adına kürt ibaresini kullanmadım ama kullanana bir iki işe yaramaz çıkacaktır.

http://www.milliyet.com.t...icleid=1366744&page=1
damarlarında ırkçılık olan kimsenin yüzünde nur yoktur. ondan kelli pkk'lılar arasında da bizim paşalar arasında da nurlu bir sima yoktur.
adamlar katil yada katil yandaşı. o sıfatta bide nurmu bekliyoruz.
yazar başlığı yazarken saçmalamış.
nedeni : arkadaşım pkk lılardan bahsetmişsin normal insanlardan değil.
isteyen gönül rahatlığı ile eksileyebilir. askere kurşun sıkan hayvan kılıklıları isana benzetmek bile yanlıştır.
dağda mağaralarda yaşayan amacı sadece adam öldürmek olan bir adamın hergün duş alıp traş olacağını mı düşünüyorsunuz? kokuyorlardır onlar. niyetleri, içlerinin pisliği yüzlerine yansımış işte.
nur ışık demektir.aydınlığı, temizliği ,saflığı simgeler niteler.pkk terör örgütü ise islama açıktan cephe alarak kurulmuş bir örgüt olup, militanları arasında zerdüşiliğin çok yaygın olduğu bilinmektedir.inkar ettikleri allahın da onları aydınlık bir çehreden mahrum etmiş olmasıdır.
nur ne arar la pkk lıda.
'dış için aynasıdır.' ondandır o. ha bu arada her kürt pkklı değildir. dolayısıyla her kürt nursuz değildir. bıktım bu taraz önermelerden de ha..
güncel Önemli Başlıklar