bugün

karşınızda sonuçta pancar yok, insanlar sorgulayabilir. fetoşu sattığınız için gizlilik içerisinde olması gereken şeyleri yapamıyorsunuz.
sen apo'nun ayağına avukat gönder, ondan sonra pkk kurmayları imamoğlu lehine konuşsun ve aynı gün ana akım medyada yayınlansın. ne tesadüf ama? gerçekten çok inandırıcı, bu bir şeye benziyor. aynı akp'nin yunan medyasına para ödeyip imamoğlu haberi çıkarması gibi, evet.
bakın ankara'da mansur kazandı, terör örgütlerinin saltanatı bitti. yahudilerin kurduğu islamcı vakıflara, gizli servislere, ilginç mütehaitlere, pkk'ya, fetoya, garip vakıf ve derneklere milletin parası akmıyor.
i melih'in 1 milyona verdiği ihaleyi 180.000 liraya verdi. ne güzel değil mi? biraz akıllanın amk.
(bkz: siktir deli)

Teröristin itin ayağına mahkeme gönder ama sorarlarsa imamoğlunu destekliyorlar. Sendense kürt kardeşim, değilse terörist. Yemezler.

Unutmadık biz o günleri rahat olun siz.
Selonun çizgisini beğenirsen , canan kaftancıoğluyla gezersen ve hdp terör yanlısı bir partidir demezsen tabii ki pkk lılar seni sever.

Edit : Şu eksileyenler tam anlamıyla gerizekalı söylediğim şey tartışmaya bile açık değil ayan beyan ortada olan objektif bir şey. bana de ki imamoğlu kazanmak için hdpyi kullanıyor bu yüzden beraber görünüyor desen sevimli geleceksin gözüme. Ama bana söylenen megri megri,sayın öcalan, dün fetöyle beraberdiniz bilmem ne ben onlara doğru mu diyorum ülkeyi öyle bir kutuplaştırmışsınız iki tarafı da beğenmeyen biri olamaz ya hep ya hiç sizin gibi fanatizm yaşayan aptallar yüzünden bu ülke bu halde.
Binali yıldırım. Hdp nin oylarına talibiz demiştir. Secimden önce lakin bu sonucu değiştirmemiştir.
imamoğlu'nu sevmek kimsenin tekelinde değildir. seven sever, sevmeyen sevmez.
bu sevginin kökeni terorist başı diyenlerin abdullah öcalan demeye başlamalarına kadar gider.
silik yeriz zatende eleman nereye kayboldu be.
la ben cevap veriyorum sen konuyu değiştirdin şuan * .

he tristine ye diyorsan o seni kaale almıyor ondan öyle
az önce anasını sikmişti şimdi bitiremez tabi. Umarım uykusuzluğun başına vurmasından böyle konuşuyorsundur.
demek ki imamoğlunu öyle görüyorlar ise tayyip terör örgütlerini bitirememiş hak sızmıyım?
ulan madem anasını sikti o kadar örgütün sen niye hala zırvalıyorsun burda imamoğlunu destekliyorlar diye?

edit: bir insan bu kadar mı çelişir kendisiyle amk
sabahın 6'sı ben burda insanları gıcık edeyim diye yazmıyorum öğrenciyim okula gidip gelmem orda 1 öğün yemek yemek 20 tl ye mal oluyor bakın içinde eğlencedir şudur budur yok günlük 20 tl ne demek ya gerçekten bıkmış bir birey olarak yazıyorum ben buraya 20x30 500 tl para ediyor sadece okula gidip gelmem benim okul masraflarını ihtiyaçları saymıyorum bakın öğrenci evi kirası şudur budur söylemiyorum ben öğrenci olacağım ve aylık cebime 2000 tl para girecek ki okumaya devam edebileyim ulan kafasına şu soru takılmaz mı insanın 2000 tl aylık geliri olsa bu çocuk neden senelerini harcıyor bu üniversitede gider parasını biriktirir.
imamoğlunun ağzından pkk ile ilgili en ufak bir yorum duymadık!

elinizde kanıt olmadığı söyleye söyleye hala adamı savunuyorsunuz. Bak kardeşim 17 yıl oldu bu ülkenin başında aynı adam var ileriye gitmiyoruz geriye gidiyoruz battık zaten diyorum ki artık yeter başkasını deneme vakti. (diyelim imamoğlu seçildi 1 sene 2 sene 3 sene geçti yönetemedi bu kadar millet bir daha oy atar mı ona? şahsen söylüyorum ben atmam deneyelim görelim sabit adamla değişen bişey yok bunu 15 senedir deniyoruz deniyoruz deniyoruz.

EKSTRA NOT: fetö senelerdir akpyi açıktan falan değil direk olarak beslediiiiii
bir de fetullah efendiniz var zamanında birbirlerini ölesiye destekleyen iki taraf düşünün araları bozuluyor ve birden tüm suç chpnin iyi partinin oluyor neden ya bunları kafanıza sokmak bir kaç dakika düşünmek neden bu kadar zor. fetö ile zamanında "feto" diye daşak geçen kesim fetöcü oldu. Saygıdeğer kişi hazretleri diyenler tamamen problemsiz şuan devletin heryerine girmiş ama hala akparti karşıtı herkes fetöcü pkklı hain şerefsiz yunan satılmış. kusura bakmayın o fetö ne chpnin içinde ne de iyi partinin içinde büyüdü akp ile bir birlerini senelerce suladı durdular.
rant uğruna dünya liderimiz bir kaç güçlü ülkeye kafa tutuyor seçimi kazanıyor seçimden sonra o güçlü ülkere biat ediyor resmen (papaz olayı, rahip brunson, fakirin koltukta olduğu sürece geri verilmeyecek hain)tabi o sırada ki iki ülkenin de iktidarları bir güzel prim kasıyor destekçilerinden biri kazanırken diğeri kaybediyor bu rant meselesini kaybeden tarafın sadece destekçileri değil tüm ülke etkileniyor. diyorum ki 1 tane hristiyan 80 milyon müslüman etmiyen ülke tabiri cuk oturur sanırım.
ulan senelerdir kürtlerden oy alıyorsunuz pkklılarla mitingler düzenliyorsunuz "açılım süreci" diyerek senelerdir kazandınız seçimleri bir şey oluyor ülke batağa sürükleniyor bunu konuşmuyorsunuz bu olaylar yaşanırken aynı kürtler bu sefer chpye oy atıyor demediğinizi bırakmıyorsunuz ulan nerdeydiniz o günlerde !!!!
bak canım kardeşim pkklılar istediği kadar desteklesin dursun imamoğlu dönüş yaptı mı bu 3 şahısa? bunu soracaksın kendine çünkü çok uzun zaman değil 3-5 sene önce "meğri meğri" atatürk havalimanında kürdistan bayrağı gibi saçma olaylar yaşandı. Bu kısmı daha iyi oku "yarın başka birisi iktidar olduğu zaman bu sikimsonik pkklılar onuda düşürmek için götlerini yırtacaklardır " bu olay chpye dostluğundan değil akpye düşmanlığındandır. seçimin başından beri dönen muhabbet "doğuda ki kürtler akpye batı da ki kürtler chpye oy attı ".
Altında Erdoğan'ı devirme sevgisi vardır. 2 grup var şuan türkiye'de. Bir tarafta Erdoğan diğer tarafta Erdoğan düşmanları. Erdoğan'a düşman olsun da kim olursa olsun kafasındalar. Böyle olmamalıydı...
Bu durum tarihin tekerrür ettiğini bir kez daha gözler önüne seriyor.
(bkz: Abdülhamit han)
güncel Önemli Başlıklar