1. 1.
  hakan fidandır. ben demiyorum kendisi söylüyor.

  pkk'ile bağlantılı olduğu bilinen ve televizyon kurmaya çalışan 4 pkk'lı ya milli güvenliğe uygundur belgesi verilmemesi üzerine kendisinin devreye girdiğini ve bu belgelerin verilmesini sağladığını anlattığı ses kaydı aşağıdadır. bahsi geçen ses kayıtları oslo da bizzat pkk tarafındna kayıt edilmiş ve sızdırılmıştır. zaten erdoğanda inkar etmedi bu görüşmeleri.

  https://youtu.be/DLo6AgI7LP8?t=907
  4 ... wehmut
 2. 2.
  10 sene önceki ses kayıtlarını eleştirip iki gün önceki görüntülere ses etmemek de çok adil siz de haklısınız.

  büyükşehir belediyelerinde devam eden kefalettir.
  ... masklavi
 3. 3.
  satılmış sağcı başlık altında 10 sene evvelki haber demiş.

  be ahlaksız daha dün gibi bahçeli denilen faşistin söyledikleri..
  ''MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın 23 Haziran seçimleriyle ilgili mektubunu değerlendirdi. HDP'nin Öcalan'ın çağrısına uymamasını eleştiren Bahçeli, ''HDP'nin marazi ve mahsurlu stratejisinde bir değişikliğe gitmeme iradesi 23 Haziran üzerinde oynanan ahlaksız oyunu iyice gözler önüne sermiş olacaktır" şeklinde yorumladı.

  Bahçeli açıklamasında Öcalan hakkında da ilginç değerlendirmelerde bulundu. Öcalan'ın HDP’nin istismarına müdahale etmek, hatta önüne geçmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yaptığını söyleyen Bahçeli, "Mektup HDP’nin vahim sapmasına, Zillet ittifakı’na verdiği rezil desteğine itirazın, tepkinin ve bundan duyduğu rahatsızlığın eseri ve sonucudur" diye konuştu.

  işte Devlet Bahçeli'nin basın açıklaması;

  'HDP VE KANDiL CHP'NiN YANINDA HiZALANMIŞTIR'

  ''Cumhur ittifakı istikbalin mimarı, istiklalin muhafızıdır. Hiçbir fitne-fesat akın ve akımı ittifakımızın sağlıklı doğasına, sağlam duruşuna zarar veremeyecek, mukavemetimizi kıramayacaktır. CHP’nin başını çektiği, iP’in bütün imkânlarıyla destek verdiği, iç ve dış odakların açık açık yardım ve yataklık yaptığı Zillet ittifakı karanlık emellerine ulaşamayacaktır. PKK’nın siyasi izdüşümü olan HDP’nin, CHP istanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayına vermiş olduğu açık çek, verdiği katkı, gösterdiği yoğun ilgi ve alaka milletimizde büyük bir infiale neden olmaktadır. HDP ve Kandil CHP’nin yanında hizalanmıştır.

  'ÖCALAN HDP'NiN iSTiSMARINA MÜDAHALE iÇiN ÇAĞRI YAPTI'

  Karşımızdaki tablo esef ve ibret vericidir. HDP’yle CHP arasında kurulan al-ver süreci, kirli pazarlıklar, kahredici anlaşma ve uzlaşmalar milli bekamız açısından ağır risk ve tehdittir. imralı’da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını çeken teröristbaşı anlaşılan odur ki, HDP’nin istismarına müdahale etmek, hatta önüne geçmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yapmıştır. Teröristbaşının mektubu HDP’nin vahim sapmasına, Zillet ittifakı’na verdiği rezil desteğine itirazın, tepkinin ve bundan duyduğu rahatsızlığın eseri ve sonucudur'' ..
  o zaman mesela bahçeli'nin söylediklerini bir vatandaş olarak ben söylesem şimdi hapiste olurdum savcı en az 20 yıl isterdi ama maalesef burası türkiye adalet falan bozuk değil sağcılar bozuk.
  1 -1 ... baris hemen simdi