1. 1.
  bir kemalist gazete cumhuriyet iddiası.
  pkk lılar dağda yere izmarit bile atmıyor

  ayrıca, ahmet necdet sezer'in kırmızı ışıkta durmasını akıllara getiren manşettir. ülkenin anası ağlamıştır, dükkanlar kapanmış fabrikalar üretimi durdurmuştur, hapisteki dhkp-c'liler serbest bırakılmıştır ama önemli değildir. önemli olan ahmet necdet sezer'in kırımızı ışıkta durmasıdır. pkk asker şehit edip köy yakmış ne var ki canım bunda? takıldığınız şeye bakın, adamlar sonuçta yere izmarit atmıyorlar siz onu konuşun.
  16 -7 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  Pardon siz vatan haini can dundar değil misiniz?
  8 -1 ... alpertunna
 3. 3.
  ekolojik hevaller. malum gaste bu şekilde parlatmıştı bu piçleri bir dönem. peki bir bedel ödediler mi? hayır.
  şehitlerin laneti üzerinizdedir şerefsizler. terörize oluşumları överek, anaların bedduasını aldınız, rahat yüzü görmeyesiniz.
  7 -3 ... melikbaybars
 4. 4.
  Devletin resmi ajansını yani Anadolu ajansını kandil'e yollayıp o açılım sureci dediğiniz ihanet surecinde bu alçakları çiçek çocuk gibi gösteren showları evlerimize, odalarımıza gözlerimize sokanlara da iki çift laf bekleriz. Gerçi çok bekleriz değil mi? Bu kansızların yazdıkları eleştirelim lakin öyle değneğin hep temiz tarafını tutmaya kalkmak yok. Oz eleştirinizi de dinlemek isteriz.

  Edit: Tek savunmaları Kemalistler şöyle böyle olanlara kızamıyorum bile. Bak birader bu sozde hümanist gazeteyi savunan yok. Bu manşet 2015'te atılmış yani sizin o ünlü çözüm sürecinizde. O zamanlar işinize mi geliyordu da ses etmiyordunuz? Aynı yıl gazete manşetlerine bakın bir kaçı hariç hepsi bu katillere guzelleme yapıyor. Sabah,akşam, vatan... Aklınıza ne geliyorsa. Siyasetçiler gazeteciler katil elebaşından kanarya severler cemiyeti başkanı gibi bahsediyor. Surece karşı çıkana hain deniyor,Diyarbakır meydanında megri megriler soyleniyor. Sonuç? Bu süreçte toparlanan, şehirlere silah tuzak yığan alçaklar 700'un üzerinde insanımızı aramızdan aldılar. Cumhuriyet denen gazeteye tepki gosteriyorsunuz da aynı donemde hemen hemen aynı guzellemeleri yapanlara neden ses çıkarmıyorsunuz? Bunların ki ihanetti de onların ki değil miydi? Soru bu.
  6 -7 ... abaninaltindakisopa
 5. 5.
  Yerlere izmarit atmamaları doğaya saygılı olduklarından değil asker güzergahlarını tesbit edemesin diyedir yalnız.
  12 -1 ... centurion
 6. 6.
  BUNU BiLMEK iÇiN NE TÜR HAiN TEMASLAR YAPTILAR ACABA.
  3 ... betonayakkabi
 7. 7.
  cumhuriyet gazetesinin pkk güzellemelerinden bir bölüm.

  yıllardır dağda yere askerin polisin kanını dökmeleri sıkıntı değil, sonuçta izmarit atmıyor adamlar.
  16 -3 ... kedilerinbabasi57
 8. 8.
  bunu pöhe jöhe sorsana delüğanlu.
  5 ... ibni maymun
 9. 9.
  ahmet necdet sezer'in kırmızı ışıkta durmasını akıllara getiren manşettir. ülkenin anası ağlamıştır, dükkanlar kapanmış fabrikalar üretimi durdurmuştur, hapisteki dhkp-c'liler serbest bırakılmıştır ama önemli değildir. önemli olan ahmet necdet sezer'in kırımızı ışıkta durmasıdır. pkk asker şehit edip köy yakmış ne var ki canım bunda? takıldığınız şeye bakın, adamlar sonuçta yere izmarit atmıyorlar siz ona bakın.
  3 -1 ... bim kamyoncusu
 10. 10.
  pkk lılar dağda yere izmarit bile atmıyor
  Ah şu cumhuriyet gazetesi yok mu?

  Açılım sürecinde öcalan namaz da kılıyor diye güzellemeler yapan da bunlardı sahi.
  5 -2 ... konglamere lenf nodu