bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hepimizin annesi gibi doğurma meziyeti bulunan annedir. tek hataları çocuklarını doğurduktan sonra allah'a emanet etmeleridir.
  10 -19 ... realdar
 2. 2.
  (bkz: annelerin korunmayı bilmemeleri) .
  15 -7 ... yayagrogin
 3. 3.
  büyük ihtimalle oğlunun terorist olduğunu bilmeyecek kadar dünyadan bihaberdir.
  4 ... forevergreencrocodiles
 4. 4.
  ben bilmem beyim bilir havasında zat-ı muhteremdir ki kendisinin hakkında bir çok kişinin fanteziler kurduğu (torture, pissing, scat türlerinde) annedir.
  6 -10 ... doc dr c sinan sagiroglu
 5. 5.
  bu kadınlara 10 defa 'orospu' denince oğulları dağdan inip teslim olacak, şehitlerimiz dirilecek, bütün dünya sonsuza kadar barış ve ahenk içinde yaşayacak, her mevsim hasat bol olacak, fenerbahçe türkiye kupasını alacakmış..

  edit: haydi beyler 7 kaldı.. başarabiliriz gibime geliyor..
  edit 2: yalnız arkadaşlar böyle olmaz, 'orospu'lardan bir-iki tanesi silinmiş.. herkes taşın altıma elini sokmazsa refaha ulaşamayız..
  44 -25 ... rapper ninja
 6. 6.
  sorumluluğu şahsıyla sınırlı olan annedir. canikom.

  konuyla alakalı bir makaleden alıntı yaparsak: "ceza sorumluluğu şahsidir. anlıyor musun, anlamıyorsun. çünkü s.k kafalısın. bu senin anneni s.k kafalı birinin annesi olduğu için suçlu yapar mı, yapmaz."
  25 -7 ... sevi yordun beni cok
 7. 7.
  eskiden annelerin kutsallığı vardı. çocuklarının işledikleri suçlar yüzünden kutsallıkları ellerinden alınmaya çalışılan kadınlardır.
  15 -4 ... bagdagul
 8. 8.
  her anne gibi ellerinden öpülesidir. çocuğunun ne yaptığı, ne yapmadığı, hangi ideolojiyi benimsediği, benimsediği; ideolojinin ne gibi şeyleri gerektirdiği, bu gerektirdiği şeylerin ne gibi sonuçlar getirdiği vs. hiç fark etmez. o, ilk önce bir annedir, daha sonra ise yıllardır bu ülke topraklarını bir arada tutan kutsal mozaiğin en önemli parçası olan 'anadolu kadını' dır.
  26 -18 ... asur krali basur
 9. 9.
  öncelikle anadır, evlat sahibidir. sonra, zamanında köyleri basılmış, evleri yakılmış, gözü önünde insanları kurşuna dizilmiş, kaçırılıp öldürülmüş anadır. sözlük çocuklarının kendilerine küfretmesi serbest bırakıldığına göre moderasyonun fikri de bunun aksi yönündedir. gidip görmeyen, yaşayıp acısını çekmeyene ne denir ki... tamam, orosupdurlar. sadece onların çocukları değil, aynı gerçekle yüzleşmiş milyonlarca insan da orospu çocuğudur.

  rica ediyorum, gönlü isteyen ben, yani stalker için de yazsın "orospu çocuğu" diye. moderasyon da izleyip eğlensin artık. böyle formatta "orospu çocukluğu" iltifat olsa gerek...
  12 -8 ... stalker
 10. 10.
  suçun bireyselliğinden haberi olmayan kör cahillerin küfür etme cesareti göstermesine moderasyonun göz yumması çok kötü olmuş. analar kutsaldır ve bana bir ana gösterin ki çocuğu dağa çıkıp vatan millet düşmanı oldu diye gurur duysun. ve bana bir ana gösterin ki çocuğu binlerce kişinin katili de olsa yüz kişiye tecavüz de etse arkasından ağıtlar yakmasın.
  8 -3 ... cemilflower