1. 1.
    Recep tayyip erdoğan'dır.
    https://youtu.be/RBsFvFKEuc4
    6 -2 ... marjinal bir yurtsever
  2. 2.
    pkk lı ahmet kaya nın konuşmasında ağlamış lider

o da bir şey mi?
    2 ... ecinni
  3. 3.
    mesele ne ahmet kaya nede kürdistan bayrağı mesele ülke yönetenlerin içinde kendi çıkarını ülke çıkarından önce görme meselesi.

barzani battı batacak en büyük müttefiki hala akp.
    ahmet kaya bugün yaşasa idi ben demiyorum eşi diyor büyük olasılıkla hdp yanımda gözüküp akp-mhp ittifakına yeşil ışık yakacaktı.

eşi gülten hanımın sözü var ,ahmet kata yaşasa idi mhp mitinginde konser verirdi diye.

türkiye bilhassa demirtaş'ın başkanlığında ki hdp ile çözüm sürecini sürdürmemekle büyük hata yaptı.

ekleyeyim okuyun yazılarımı demirtaş'ın fikirlerini beğenmem. solcu falan değil kürt burjuvasıdır.

çözüm süreci dedik ya iki gün önce erdoğan hala bıraksınlar silahları düşüncesinde ,haber okumayan milletimiz bunu kaçırmış.

güney'de kürt devleti kurulsa ne olur.
    hiç bir şey olmaz zaten barzan -kürt devleti vardı o da bizim sayemizde ırak peyki oldu olacak.

dedim ya mesele o bu değil kavga dövüş sömürü düzeninin devamı.

libya'dan ıırak'a olan bölgede nasıl bir ticaret hacmini kaybetmişiz bakın buna iran'ı da ekleyin dediklerimi anlayacaksınız.

akp milete güçlü devlet iz yalanını yutturuyor nasıl büyük devletsek türkiye'de üretilen bir ford araba rusya'da 57 bin burada 129 bin lira . anlayın.

daha çok ağlayıp bizi punduna getirecekler.
    -2 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    her an her şeyi yapabilen liderdir. geçenlerde ey türk üste gök yarılmadıkça filan dediğini duydum.
    ... hande recel boyle mi yapilir