1. ?.
  ortaya çıkmasıyla ulusalcı geçinen güruhun gerçek niyetlerini anlamamıza yardımcı olan hadise. (bkz: edip akbayram)

  http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=539328

  bir de şu var ki insanı çıldırtmaya yeter: önceden pkk'lı özgür gündem'in haber editörü olan merdan yanardağ şimdilerde ulusalcı geçinen kanaltürk'te çalışmaya başlamış. hem de tuncay özkan'ın sağ kolu olarak. e yuh yani!!!

  http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=536015
  9 -9 ... kutt
 2. ?.
  "ortamlara akayim, nerde konser var gideyim de egleneyim" havasindaki bireyin yapabilecegi aksiyondur.
  5 -2 ... curufinwe
 3. ?.
  bazılarına göre fark olmayan eylemdir. ayrıca kaç kere diyeceğiz kardeşim, böyle yobazların linklerini vermeyin diye. cumhuriyet te yazıyorsa doğrudur, yoksa vallah inanmam. gerici, yalancı yobazlar sizi.
  4 -5 ... fewzi1907
 4. 1.
  Artık ne kadar içimize girdiklerini, ne sayıda olduklarını, hangi iş sektörlerini ele geçirdiklerini bilemediğimiz gerçek tehlikenin (PKK) gelmiş olabileceği noktayı bize anlatabilecek olaydır. Dikkatli olmak gerekliliğinin, yanımızda, aramızda olanları iyi ayırdetmemiz gerekliliğinin geldiğine bir göstergedir.
  3 -1 ... mothman
 5. 2.
  (bkz: var mı böyle bir şey)
  ... sahibindenilanlar
 6. 3.
  (bkz: kürtleri sevmeyip şemame dinlemek)
  1 -1 ... utqqu
 7. 4.
  her ortama girip çıkmakla özdeştir bir yerde..cumhuriyet mitingi, pkk konseri, şehit aileleri yararına konser v.s..aslında normal karşılanabilir, sonuçta adam şarkı söylemek için geliyor, alacağı paraya bakıyor denebilir; ama eğer siyasi mesaj vermek için geliyorsa oraya, işte o zaman işler değişir ve adama sorarlar, edip sen dün böyleydin bugün böylesin be anam hayırdır, işte bu gibi durumlarda dut yemiş bülbül gibi kalmamak için insanların kendileriyle çelişmemeleri ve neyseler o olmaları gerekmektedir..(çıkarım yaptım)
  Ayrıca mitinge gelenlerin amacı belliydi, cumhuriyete sahip çıkmak için geldiler, mitinglerin başarılarını gölgelemek için kişiler üzerinden saldırı yapmayın diyenlerin bir sonraki mitinge yusuf islam'ı çağırmalarını öneriyorum..edip akbayram'dan daha kaliteli, daha aydın, daha adam gibi adam..
  2 -4 ... xiphoideus
 8. 5.
  (bkz: tehlikenin farkında mısınız) * *
  3 -3 ... melankolik
 9. 6.
  (bkz: merdan yanardağ)
  ... imparator
 10. 7.
  cumhuriyet mitinglerinin pkk lılarca düzenlendiğini ispat eder, zaten tsk, hatta padişahlığı yıkıp bu ülkeyi kuranlar da pkk lıdır. fakat talabani ve barzani gerizekalı olduğundan akp hükümeti desteklenmelidir demektedir.
  1 -1 ... sıpa