1. 1.
  pkk, kürt halkını istismar eden, ama aslında ermeni, süryani, arap gibi bir çok milletten teröristi barındıran, uluslararası güçlerin kucak oğlanı bir terör örgütüdür.
  7 -1 ... sunja
 2. 2.
  uluslar arasına gitmene gerek yok pkk derin devletin kürtler üzerinde kurduğu oyunun adıdır.
  3 -3 ... menntre
 3. 3.
  terör örgütüdür. bünyesinden çıkıp teslim olan bir sürü hollandalı, ermeni mevcuttur. para karşılığında bir askeri orduda hizmet ettiğini sanan gerizekalılarla doludur. kandırılanların hali daha beterdir. kardeşi kardeşe vurduran bir terör örgütüdür.
  1 ... kasva
 4. 4.
  kürt halkının özgürlüklerini savunmayan, aksine bölgede baskı uygulayarak halkı yönlendirmeye çalışan terörist bir örgüttür. ayrıca vaadedilen toprakların fırat'tan nil'e kadar olduğunu düşünürsek, fırat'ın doğduğu yeri pkk'nın neden özgürleştirmeye* çalıştığını anlarız. dış ülkeler de bu amaçla destek veriyor olabilirler. *
  2 ... kamikaze02
 5. 5.
  doğru bir tespittir.
  2 -1 ... zeytinsever
 6. 6.
  bu ülkeden bir parça toprak koparıp ilerleyen yıllarda filistin gibi yahudilerin elinde oyuncak olacak bir ülke kurmaya çalışan bu uğurda binlerce masum insanın canına kıyan, kardeşi kardeşe düşman eden, kime hizmet ettiği belli olmayan, ülkedeki her türlü melanetten beslenen ve memleketi yaşanmaz hale getirmeye çalışan bir örgüttür.
  2 ... donato
 7. 7.
  pkk emperyalist odaklı bir kuruluştur. kürt haraketi ile hiçbir alakası yoktur. amaçları kürtlerin haraketi gibi gösterip iç savaşa, iç savaşla birlikte de vatan toprağının birliğini, bütünlüğünü bozmaya hizmet etmektedir.

  uyan türk evladı uyan, otuz kupona alınmadı bu vatan !
  1 ... cinsiz tonik
 8. 8.
  adı üstünde bölücü terör örgütüdür.sadece kürtlerden oluşmaması mümkündür ama çoğunluğu belli ki kürttür.
  ... samedov
 9. 9.
  doğru bir tespittir. Pkk kürt değildir, pkk kürt haklarını savunan bi terör örgütü değildir. Pkk; kürt haklarını savunduğunu sanan bir terör örgütüdür.

  Günümüz kürt halkının tek sorunu cahilliktir. Her hangi bir kürt ve bdpli vatandaşa "Abdullah Öcalanı destekliyor musun ? " diye sorduğumda o kanı bozuktur o kürt değildir deyip gönlümde taht kurmuşlardır. Fakat yine de oyunu bdp denilen terör yandaşı partiye vermektedirler bunun tek sebebi cahillik, işsizlik ve onlara yapılan saygısızlıktır.
  1 ... amcana nickini goster
 10. 10.
  bu örgüt de anlamış, kürt milletinden daha çabuk gaza gelen, daha kavgacı, daha ihanete hazır daha daha daha bir topluluk bulamayacağını demek ki. Planlarını onların üzerinden kuruyor. bal gibi de kürttür pkk! kürtlüğün nankörlüğünden besleniyor herşeyden önce...
  1 ... kimera