bugün

pkk lıların aynı eylemleri almanyada da yapmasını arzulamaktayız. asıl almanlar görsün bunların gerçek yüzünü.
bu da bir şeydir. hep türkiye faşist. hep türkiye istemiyor. türkiye azınlıklara savaş açıyor gibi anlatılıyoruz. bu pkk denilen it sürüsü yurt dışında çok iyi çalışıyor arkadaşlar. hemde öyle böyle değil. büyük bir ciddiyetle kendilerini anlatıyorlar .oradakilerde türkiyeyi kürtleri ezen haklarını yiyen 2. sınıf 3. sınıf vatandaş yapan bir ülke olarak görüyor. evet avrupa nın pkk yı öğrenmesi gerek. isveçte yaşanan olayın arkadaşımında dediği gibi özellikle almanya ve fransada da yaşanması gerek. haricinde siyasal olarak yada başka yollarla bunların aslını anlatmanın türkiyeyi bunların gözünde aklamanın inanın bana mümkünatı yok. türkiyede onlar terörist avrupada ise biz. açık ve net.
twit değildir o youtube yorumudur. bizzat gördüğüm için söylüyorum.
(bkz: dünyanın kürtlerin gerçek yüzünü görmeye başlaması/#29401576)
Amk teröristleri yayılmaya başladılar desene.
sayıların biraz artsın . isveçinde içine eder onlar.
Hhahah ulan ya yeni gordum tweeti, umariz pkk tum ulkelerde kendini boyle tanitir, hadi öşekler devam boyle.
foşik isvec polisleri masum protestoculara karsi katliam (!) yapmistir. natoyu goreve cagiriyoruz.
Kürtlerden neden bu kadar çok nefret ettiğimizi idrak eden isveçli'nin yorumudur.

Küçüklüğümden beri isveç'e yerleşme hayalim vardı. iklimi, mimarisi ve huzuruyla çok etkilemişti beni zamanında.

şimdi görüyorum ki oranın da amına koymuşlar. Dünyanın en sakin, en huzurlu ülkesini bile birbirine katmışlar. Doğru düzgün Hayal bile kurdurmuyorlar amk.
Hiç kimsenin istemediği leş yığınlarını üzmüştür. isveç bence bu insanları toptan imha etmeli ve daha fazla toplumsal yapının bozulmasına müsaade etmemeli.
Bütün dünya birleşip bunları uzaya postalarsak sorun kalkar diye düşünüyorum.
Kimin hesabı olduğu belli olmayan, belki de bir kurtçuğun feyk hesabından yazılan bir yazıya inanıp havlayan kurtçukları görmemizi sağlayan Tweet, yorum, her ne boksa.
kekoların medeniyetsizliğini gören bir isveçlinin "türklerin bu insanlardan neden nefret ettiğini şimdi daha iyi anlıyorum" şeklindeki yorumudur.
twitter'da araştırıyorum, ingilizce tweet atan , pkk yandaşı hesaplar var.

yabancılar sürekli , türkiye'nin sivilleri öldürdüğüne inanmış.yani bizi sürekli masumları öldürüyor diye gösteriyorlar.

ama bilmiyorlarki, pkk fransada,belçikada falan olsa, teslim alma gibi olaylar olmaz.

direk öldürürler, tüm halkta destek verir.avrupanın faşist tarafı fenadır, tokat gibi gelir.
güncel Önemli Başlıklar