bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  tam açamadığım başlık.

  başlığın aslı "pkk ile masaya oturanları destekleyenlerin chp'yi teröristleri meclise sokmakla suçlaması ikiyüzlülüğü" olacaktı.

  dağdan inen pkk'lı orospu çocukları için ayaküstü mahkeme kurup serbest bıraktıran ve pkk ile yıllardır aynı masaya oturup anlaşmalar yapan partinin destekçilerinin chp'yi suçlamaları kadar aşağılıkça ve ikiyüzlüce bir davranış olamaz.

  chp destek verdiyse bile ki bana göre de verdi, bunu eleştirmek sizin hakkınız değil, pkk'ya her daim karşı çıkanların hakkıdır.

  öyle bir yandan pkk'ya küfür edip, bir yandan da pkk ile bölünme sürecini yöneten akp'yi destekleyenlerin hakkı değildir bu.

  ayrıca teröristleri meclise sokan akp'dir.

  pkk'nın götünü kaldırıp kaldırıp bağımsız adaylar halinde meclise sokan parti akp'dir. yıllardır böyle bu.
  3 -4 ... kheldar
 2. 1.
  Bu adamlar bu kadar buyuyene kadar iktidarda kim vardı?

  O masaya oturduğunuz sandalyelerde gotlerinizin izi dururken hangi mantikla camur atabiliyorsunuz?

  Sizdeki beyni kusa taksak, ters bile ucamaz, beyin yetmezliginden ölür.
  2 -2 ... son picikan
 3. 2.
  türkiye tarihinde, hatta osmanlı tarihi, ilk türk devletleri, tunç devri vs. bunların hepsinde ne bok hoşlarına gitmediyse chp yi suçlayan zihniyet eylemidir.
  1 ... hipotalamus
 4. 3.
  pkk ile masaya oturmadı kimse, pkk ile savaşı bitirmek için uğraştılar, chp vatana ihanet etmiştir artık ağızlarına atatürk gibi güzel kelimeleri almasınlar. chp zaten osmanlıya da düşman yalan değil. rezil, döküntü bi partidir, en az ak parti kadar.
  -3 ... kadir1999 guclu cocuk
 5. 4.
  (bkz: akp den hdp ye kayan oylar)
  ... murthy