bugün

Aptallıktan öte birşey değildir.bu kadar salakça bir mantık olamaz.

Bu mantığa istinaden söylüyorum. Pkklılar nefes alıyor, e sen alma. Götün yermi alma nefes. Ya da apo su içiyor sen içme. Aaaa Su içip apo ile aynı safta olmak senin gibi bir ampule yakışıyor mu ?

Pkk hayır diyor olabilir. Ama banane. Banane abi. Hdp pkk ne derse desin. Beni ilgilendirmez. Ben kendi işime bakarım.

Bide bunu söyleyenler oslo da dolmabahçede vatanı pkkya peşkeş çekenler olunca ayrı bir komik oluyor.

Neyse. Medya,para,güç onların elinde ama allah var.

Bir mhpli olarak ölümüne hayır ulan.
pkk hayır diyorsa banane bende hayır derim ama pkkyla alakam yok. oldu zaten hmm. pkk zaten bizim için iyi olan şeyi bilir ve onu desteklerdi. onlar bizim bölünmemizi istemiyor o yüzden başkanlık sistemine hayır diyorlar hmmm ok.

hüloğğ başkanlık gelirse federatif yapı gelir ülke bölünür pkk istediğini alır. bu yüzden pkk hayır deyin diye çağrı yapıyor ve onun yan kuruluşu hdp.
Vuuv çok zekice lan. Onlar nefes alıyor yiyosa alma. Hiç böyle düşünmemiştik.
işin asıl enteresan yanı; bunu, bugüne kadar 50 kere pkk ile aynı tarafta olan kişilerin yapması.

mecliste kaç kere akp+dtp/bdp/hdp oylarıyla (bağımsızlar vs dahil) yasa geçti haberi yok amınoğlunun. şimdi geliyor "pkk hayır dediğine göre evet demeliyiz" diyor.. yetmiyor "hayır diyen herkes teröristtir, vatan hainidir" diyor. yeminediyorum ibreti alem olsun diye sallandıracaksın böyle dunkofları. ama işte ülkenin yarısı dunkof olunca çare bulamıyorsun. demek ki salaklık nicelik kazandığında gayet güçlü olabiliyor, adı da demokrasi oluyor. silkeyim öyle demokrasiyi.
kâfirin safında olmamaktır, Türkiye düşmanları ile ayni safta yer almamak için tabikide evet diyeceğiz, onlar bizim için iyi olanı istemedikleri için Hayır diyorlar.
kendini pkk'ya göre şekillendirmektir. pkk'ya teslim olmaktır. terörün amacına ulaşmasını sağlamaktır.
Işid allahuekber dediği halde neden hala müslüman olduğunu açıklayamayacak güruh.
son derece mantıklıdır. ayrıca fetö de allah'a inandığı için bundan sonra biz akp'liler olarak allah'a inanmıyoruz.
çomar davranışıdır.

(bkz: apo nun rte nin başkanlığını destekleriz demesi)

dalmış olduğunuz şu stratejik derinliklerden çıkın da beyninize oksijen gitsin.

görsel
Pkklı erkeklerin kadınlarla beraber olduğunu duymuştum, umarım erkeklerin %50'si bunu öğrenmez.
avrupa hayır diyor öyleyse EVET

pkk hayır diyor öyleyse EVET

şimdi diyelim ki ben avrupa olarak hayır çıkmasını istiyorum yada pkk olarak hayır çıkmasını istiyorum

bu durumda benim seçimimin ülkedeki milyonlarca seçmen tarafından karşı tarafın oyunu artırdığını azıcık anlayabiliyorsam sizce fikrimi nasıl söylerdim?

yani gerçekten HAYIR isteseydim ne derdim?

evet?
Pkk lılar ekmek yiyor, onuda yeme...
Pkk lılar şu içiyor, onuda içme...
Pkk lılar ekmek yiyor, onuda yeme...
Pkk lılar şu içiyor, onuda içme...
mal davranışıdır.

pkk'nın nüfusu kaç mk, hayır dese ne olur, evet dese ne olur.

ama algı operasyonuyla kitleleri manipüle etmek için çok kullanışlı bir enstrümandır. ters algı yapar oyu kaparız diye düşünmüş olsalar gerek.
Işid allaha inanıyor diye ateist olmak gibi bir şeydir.
hay koyayım referandumunuza be.
kusucam artık lan yeter yeter amk.
evetinizi de hayırınıza da lanet olsun.

git ver oyunu ne kafa ütülediniz be birader ya.
Pkk nın yüzde yüz hayır diyeceğinden nasıl eminler bunu anlamıyorum.

Pkk bu. işine gelen bir değişikliğe engel olmak ister mi. Evet çıkmasın diye evet der. Hayır çıkmasın diye hayır der.
Kullanacakları oy da 100bin olsun. Ne değiştirir.

Önemli olan kimin ne dediği değil. Kimin ne istediği olmalı.
Önce sen ne istiyorsun? Başkalarına güvenen inanan mı olmak istiyorsun?
Kendi tercihini kendisi veren mi?
Güçlü olan bir parti sizden daha fazla güç istiyorsa bunun ne kadar mantıksız olduğunu anlamanız lazım.
Bu ülkede terörü ekonomik krizi kimse istemiyor.
Değişiklikle bunların önüne geçileceğini iddia etmek de bir o kadar yersiz.