1. 1.
    Bu adam ne yiyor ne içiyor. bunadığın yetmiyor gibi bir de ülkeyi karıştırmaya çalışıyor. Sen en buyuk fetoculerin kanatlari altina siginmissin farkindasin tabi ama boylesi senin işine geliyor. Yillarca namussuz hirsiz serefsiz dedigin adamin onunde el pençe divan bekliyorsun. Sana oy veren destek cikan kisiler sadece saman bulunduruyor kafasinda.

Son Dakika! Bahçeli'den Çok Konuşulacak Sözler: istanbul, Ankara, izmir ve Diğer Büyükşehirlerde FETÖ ve PKK, CHP'ye Yardım Etti - http://www.haberler.com/s...k-sozler-11946379-haberi/
    2 ... srkns
  2. 2.
    sktr edin. ciddiye alıp başlığını falan açmayın şunların söyledikleri şeylerin.

(bkz: susun beyler deli konuşuyor konuş deli)
    3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Seçme ve seçilme bir haktır. Buna dil uzatanları kınıyorum.
    ... nothingmust
  4. 4.
    pkk fetö chp ye yardım etmiştir
    1 ... flat head
  5. 5.
    Omurgasız birinin söylediklerini ciddiye alanları ciddiye alamıyorum maalesef. Zamanında kendi Erdoğan’a etmediği laf kalmadı sonra da şakşakçısı oldu şimdi de onun diliyle konuşuyor tepki gösteriyor aklınca. He yaprağım he fetö PKK CHP ye yardım etti öyle kazandık 3 büyük ili. Çözüm süreci adı altında PKK’ya ne istediyse veren onların çoğalmasını sağlayan reisine boynu kıldan ince ve bu kişi milliyetçi güya, yersen tabii.

Yemin ediyorum gram zeka yok bu çakma milliyetçide ya!
    1 ... goddess of darkness
  6. 6.
    bu yüzde 6'lık adam mı?

siyasetin çöplüğünde yerini almadan son çırpınmalarını yapıyor.
    rte'den bile dönek biri varsa o da bu şahıstır.

akp içindeki hala aklı başında sağduyulu insanlar kaldıysa hem kendileri hem memleket için şu zatı bir an önce başlarından atmalıdırlar.
    1 ... antik kilise sarapcisi