1. 1.
  ab polis teşkilatı europol, “ab terörist durum ve eğilimler 2015" raporunda, (te-sat 2015) pkk'nın etno-milliyetçi ve ayrılıkçı, dhpk/c'nin ise türkiye kökenli marksist leninist terör örgütü olarak yer almasıdır.

  --- spoiler ---
  raporun “etno-milliyetçi ve ayrılıkçı terörizm” başlıklı bölümünde ıra, eta ve pkk’ya yer ayrılırken ilgili bölümde şöyle denildi:

  “2014’te pkk ab içinde bir saldırı gerçekleştirmedi. pkk. para topladığı ve propaganda yaptığı bildirilen ab içindeki kürt nüfuslar içinde varlığını korudu. almanya, yunanistan ve ispanya’da pkk üyelerine karşı terörle mücadele operasyonları yürütüldü. pkk, eylemcilerin ab’nin terörist gruplar listesinden çıkarılmasına ilişkin taleplerine karşın, ab üye devletleri’nde hala bir terörist örgüt olarak görülüyor. örgüt avrupa’daki kuruluşlarının bazılarını yeniden adlandırdı: kon-kurd (avrupa kürt kuruluşları konfederasyonu)’u avrupa’daki kürt-demokratik kuruluşları kongresi’ne yani kcd-e’ye ve yek-kom (almanya kürt kuruluşları federasyonu)’u almanya kürt demokratik kuruluşlar merkezi (nav-dem)’e çevirdi. ancak bu değişikliklerin o kuruluşların yapı ve işlevsellikleri üzerindeki etkisi az oldu.”
  --- spoiler ---

  http://odatv.com/n.php?n=...i-teror-orgutu-0607151200

  "pkk, terör örgütü değildir" diyen hdpli pervin buldan başta olmak üzere, pkklılar' ı "gerilla" ve "özgürlük savaşçısı" olarak gören emperyalist uşaklarına tokat gibi çarpan 30 yıllık gerçek.

  bir terör örgütüyle organik bağı olan hdp'ye oy veren liboşlar ve sözde solcular düşünsün.

  avrupa birliği bünyesinde objektifliğini yitirmemiş polis kurumlarının olması iyi bir şey.
  3 -1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 2. 2.
  pkk nın terör örgütünden çıkma gibi bi durumu yoktur zaten, hatta camiye gelip dua etseler de yoktur, zaman geriye akarsa anca. oda 1980 e. pkk ve kürtler sanıyo ki amerika falan bunları seviyo destekliyo, hasss.
  1 -1 ... kadir1999 guclu cocuk