1. ?.
  kendini türk hisseden herkesin türkü, kürdü, çerkezi, lazı, almanı, amerikanı vs. farketmez ben türküm diyen herkesin doğal olarak hissedeceği duygudur.
  4 ... the longest journey
 2. ?.
  nice çocukların babasız büyümesine neden olan, körpe insanların birer birer toprağa düşmesine sebep olan, beşikteki bebeği bile kurşuna dizmeden bırakmayan pkk terör ögütüne karşı duyulan öfke.
  yavşak batı ülkelerini arkasına alıp, askerlerimizi, vatandaşlarımızı, sayısı kırk bin e yaklaşan canımızı alarak devlet kuracaklarını iddia eden bu kahpe çocuklarının ise yalnızca batı desteğiyle bu katliamları yapamayacağını bilmek gerek artık.
  1 ... max jack
 3. ?.
  duyulan en asil duygulardandır.
  2 -1 ... lynx
 4. ?.
  neden sevmediğimizi kendi cümlelerimizle açıklamak zorundaymışız, sanki bu adi köpeklerin 24 senedir ne halt yediği bilinmiyormuş gibi... 2 aylık bebeğin kafasını kalaşnikofla dağıtabilen zavallı yaratıklardan oluşan leş bir örgütün neden sevilmediği konusunda uzun uzun oturumlara, tartışmalara girmeye gerek yok. işte buyrun bu itlerden neden nefret ediyoruz, midesi kaldırmayacak olan hiç bakmasın...

  --+18--
  http://www.pkkgercegi.net...um1/images/1987070914.jpg
  --+18--
  2 ... pulemjot kalashnikova
 5. ?.
  insan olan ve gerçekten ülkesini seven her vatandaşın hissettiği duygudur.haince duygularla beyinleri yıkanmış , damarlarında ölüm ve şerefsizlikten başka hiçbir şey barındırmayan acizlere duyulan nefret ve öfkedir.
  2 ... morpapatya
 6. ?.
  pkk yı yaratan aptal politikalardan da nefret etmeyi gerektiren nefrettir.
  -2 ... aha ben de geldim
 7. ?.
  Ayrıca nefret etmeyenden de nefret etmek gerektirir.
  3 ... padisah
 8. 1.
  ülkesini seven bir kürt'ün bile yapması gereken eylemdir. ölen şehitler köken dinlemiyor hepimiz şehit veriyoruz bu ülkeye.
  ... alec yulin
 9. 2.
  yapılması gerekendir. sempati besleyenlerin potansiyel katil olduğu artık ortada.
  ... juturne
 10. 3.
  akıl sağlığı yerinde her vatandaşın en doğal insani duygularından biridir.
  ... de beers