1. 1.
  provokasyondur.

  http://videonuz.ensonhabe...kk-bayragiyla-provakasyon

  edit: bunu eksileyenin bir vatan sever olduğunu düşünemiyorum, yazık sana çok yazık.
  2 -3 ... eski yesil kulluk
 2. 2.
  sadece türk askerinin sağduyulu davranışı yüzünden 10 saniye kalmıştır o paçavra orada. olayı abartıp sanki askerler buna müsaade etmiş gibi göstermek bilgi kirliliği yaratmaktır. video izlendiğinde neyin ne olduğu anlaşılabilir.
  8 -1 ... umur samaz umur sanmaz
 3. 3.
  koca bir ülkenin kanıksadığı durumdur. bir kaç mehmet için meclisi toplamayız diyen zihniyet, bir kaç çapulcunun her yaptığına göz yummakta, boyun eğmektedir. şak şakçıları da hala onları savunmaktadır. gerçek olan şu ki; artık biz türklere kendi ülkemizde azınlık muamelesi yapılmaktadır.
  3 ... marcaisus
 4. 4.
  öncelikle düzeltelim müsaadenizle, bayrak şerefli bir simgedir, onlarınki olsa olsa "paçavra" olur. ayrıca, videoyu izledikten sonra bir kez daha "hepsini öldürsünler" derken ne de güzel söylediğimi fark ettim. hele kapımızdaki itlere bakın hele, nasıl da sırtarıyorlar, nasıl da karınlarını doyuranlara saldırıyorlar. genlerinde orospu çocukluğu var bunların. sahiden artık katliam şart. keşke askerimiz havaya değil o kara kafalı itlerin üzerine açsaymış ateş!
  2 -3 ... sarilaci
 5. 5.
  (bkz: yok artık ali sami)
  ... asilgokturklu
 6. 6.
  Allah belanızı verecek orospu çocukları. bunların hepsi gece olunca askere, polise kurşun sıkan köpekler. lan bunlara kardeş diyenin ben...
  yemin ederim elim ayağım titriyor, bu ne yüzsüzlük bu ne cesarettir arkadaş. size bu cesareti veren yetkilileri sorgulamak lazım.
  askeri araca terörist paçavrası asmak neyin nesi, hayaldi gerçek oldu sayın başbakan.
  2 ... sultan 1 inci iskender
 7. 7.
  bugünden itibaren ülkeden ayrılmaya karar vermişimdir. rte ve arkadaşları saolsunlar ülkeyi 10 yıl daha geriye götürdüler. rte iktidardan düştüğü zaman belki bir gün..
  2 ... tehlikeli noktadan kose vurusu
 8. 8.
  yanlış bir tanımlamadır. orada bayrak göremedim. ayrıca oradaki askerlerin komutanı da "sikerim emrini" deyip askerleriyle birlikte o renkli bezi asmaya çalışanları tek tek vursaydı keşke.
  1 ... milestraume
 9. 9.
  (bkz: türkiye de yaşamak istemeyenler)
  ... my breath2
 10. 10.
  küçücük bir olaydır canım. aman provakasyona gelmeyim, tahriklere kapılmayalım, sağduyulu olalım. durmak yok yola devam !
  3 ... veive