bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    borç verdi diye arkadaşını sağda solda pohpohlayan potansiyeldeki adamın yazısı.

-bizim tahsin berber şöyle süper insan böyle süper insan vik vik vik
    -lan neresi süper herkes 7 düvel sülalesine düz gidiyor
    -bırak ya sen güzellikten n'anlarsın angut.
    7 -2 ... viki portmanto
  2. 2.
    pkk yüzünden çok acı çekmiş bir toplumun susturulmaya çalışıldığı günümüz türkiyesinde, terörü yasallaştırma çabası içindeki insancıkların mottosudur...
    7 -3 ... soyut halk noel babasi
  3. 3.
    acı çekmenin ne olduğunu zamanla tadacak örgüttür. ayrıca pkk dost görünüp arkadan hançerleyen bazı avrupa ülkeleri ve abd'nin kucağından bir türlü kalkamayan, birinden inerse öbürüne oturan, doyumsuz, arkadan yemeyi seven, yüzyüze çarpışamayan, köpek sürüsü gibi üreyen bir topluluktan çıktıkları için nesilleri bir türlü tükenmeyen godoşlar örgütüdür.
    8 -5 ... posee
  4. 4.
    (bkz: terör örgütüne yardım ve yataklık)
    3 ... avalon
  5. 5.
    Pkk'dan çok acı çekmiş geride kalan toplum unutulmamalıdır . Şehit analarının ve geride kalan yetim sabi'lerin gözü hala yaşlıdır .
    5 -2 ... esince
  6. 6.
    (bkz: öfkeyle kalkan zararla oturur)**
    2 -1 ... chankirili
  7. 7.
    kime göre neye göre diye sorarlar adama!
    ... byjournal
  8. 8.
    bende son gelişmelerde çok acı çekiyorum, öfkem kabarmış durumda gidip şimdi ahmet altan ve diğerlerine bişey yapsam haklı olurum demekki.
    5 -1 ... soyle doktor bir umut var mi
  9. 8.
    aman diyeyim o zaman. bunca olandan sonra türk halkının da öfkesi kabarmasın. sana da, savunduklarına da
    sana destek veren şakşakçılarına da yazık olur sonra.

hem mesuliyet de kabul etmeyiz, acımız var sonuçta..
    3 -2 ... golgi aygiti
  10. 9.
    (bkz: pkk çok götverenlerin oluşturduğu bir topluluktur) şimdi burada bir açıklama yapmalıyım. burda "götveren" den kastım kesinlikle kürt toplumu değil , kürt toplumunu temsil ettiğini zanneden bir avuç götverendir.
    3 ... lenfer
kapat