bugün

(bkz: Mastrübasyon yapmak)
acilen "deneyim" e cevrilmesi gereken seylerdir...pismanlikla zaman kaybetmek yerine duzenlenmelidir ortam, hersey...
acilen bilinçaltına itilip, karında oluşturdukları yumrudan kurtunulması gereken şeylerdir.
bazen anlık bir duyguyla yapılan ve sonrasında insana içinden 'keşke yapmasaydım' gibi cümleler kurduran şeylerdir.

mesela; anneye bağırmak, kırmak, onu inicitecek sözler sarf etmek vs. * *
Anlık bir abazalık ile tenezzül edilmeyecek manitaya dünya güzelisin ayakları çekmek. Sonrasında 'ulan onunda bi asaleti vardı' deyip ağlamamak için kendini zor tutma durumu.
bi anda oluveren,geri dönüşü bazen mümkün olmayan şeyler..bazen de bile bilee yapılan kafanı duvarlara vurmakla sonuçlanan şeyler..
12 yaşındayken köyde 5 tane civciv öldürmüştüm. hala rüyalarıma giriyorlar şerefsizim.
kalp kırmak. vicdan azabına sebebiyet verir. adamın içini yer, bitirir. günden güne erirsin.
attığım 10 adımdan biri. bir terslik var bu işte.
alkollüyken eski sevgiliyi aramaktır . daha fazla pişman olduğum birşey olmadı ey sözlük .
boşa zaman harcamak.
(bkz: eski sevgiliye mesaj atmak)
(bkz: eski sevgiliye mesaj atmamak)
gerçekleştirdiğin eylemden ötürü pişman olma şansının bie olmadığı geçekleştiremediğin eylemlerdir.
evden çıkmadan önce çişe gitmemek. bütün yol boyunca tutmak zorunda kalırsınız.
o an için pişmalık hissi uyandırmayan ama sonra insanın içine yumruk gibi oturan şeylerdir. hayatta herkesin başına gelebilir, boşverilmeli önümüzdeki maçlara bakılmalırdır. keşke yapsaydım demekten iyi olan şeylerdir.
Sevgiliyle beraberken sex yapmak istememek ve sonraki pişmanlık.
hakketmediği halde saçmalayarak sevdiklerimizi hatta en değerlilerimizi üzmek , canını sıkmak.
sevdiğin insanlara bağırmak, kızmak, kızdırmak, canlarını sıkmak pişman eder üzer, yapmayın etmeyin sevmekle kalın canlarım.
Tüm platOnik aşklarım.
Hayatta yaşadiğim önemli sınavların hepsini kendi dikkatsizliğim ve mental olarak hazır olmayısım nedeniyle bilgi ve becerimi tam olarak yansıtamadım.
Kaç günlük olduğundan emin olunmayan sütün içilmesinden sonraki ilk 3 saniye sütün yanaklar arasında dolaştırılarak hissedilenler. Sonuç malum.
Gelmiş geçmiş tüm eski sevgililere duyulan yoğun duygu. Vakit kaybıydı değil mi efendim? aman boş veriniz hepsi kaşardı zaten.
hayatimda olmayan kadinlarla yatmak.
(bkz: vazgecemiyorum) *
yanlış arkadaşa yapılan fedakarlıklardır.
sen aileni karşına al, onun düşmanını tanımadan etmeden sırf arkadaşın diyor diye sevme günahını al, derslerinden ol vs o da sana kazık atsın.
işte bu durumda duyulan pişmanlık büyüktür. adama koyar. ayrıca olgunlaştırır artık adamını iyi seçer birey.
insanların hayatlarındaki en büyük pişmanlıklar, fırsat olduğunda yapmadıkları şeylerdir.
güncel Önemli Başlıklar