bugün

mecazi anlamda, istese de fırıldak olamama durumudur. hani ben çok efendiyim ayakları yapmakta doğru değil zaten, o hükme başkaları karar versin. sonucunda piç erkek mi kazanır , efendi erkek mi onda da değilim.
ama hani biraz fırıldak olayım, gereğinden fazla atılgan olma olayına bürünüp, amiyane tabirle piç erkek olayım desen bile, o durum sana çok bol , o karaktere mecazi anlamda oturamayabiliyorsun. açık söylemek gerekirse eline yüzüne bulaştırıyorsun. onun için, kim hangi karakterde iyi kötü kendini ifade edebiliyorsa o yönde ilerlesin.
çok duygusal olan erkeklerin olamadığı durum.
ciddi ciddi olamamaktır. yediğim kazığın haddi hesabı yok, ama piclik yapamıyorum. niyeti bozarsam fırsat çok ama dilerim allahtan şu halimle ölürüm, arkamdan da küfreden bir çift yaşlı göz bırakmam hayatım boyunca. kızlar siz de üzüp durmayın, bizi de bi ana doğuruyo.
benim.

istesem de olamıyorum. vicdanım el vermiyor kıyamıyorum lan.
yetişme tarzı ile ilgili zaar. ben de eskiden serseri olmaya istekli idim ama sonra evlenip çoluk çocuğa karışınca efendi aile babası oldum. gerçi halen daha o zamanlardan kalan alışkanlık ile siyah giymeye devam ediyorum ama işte...
zaten bu yüzden kaybetmedik mi ki .
sözlükte yazdıklarının altına -alenen yazamamaktır.

-alenen...