1. 1.
    eskişehir'de yaşanan olay.

https://www.cnnturk.com/t...lay-kurye-pizzaya-tukurdu
    4 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    her yerde yaşanan olay. 5 yıldızlı otelelrde barmenlik yaptım düğündeki misafire sinirlenen garsonlar içine tükürürdü içeceklerin.

ben de geçen gün yemek sepetindeki kuryeyle tartışmıştım o da yapmıştır bir şeyler dağınık geldi pizza mümkünse asla dışardan yemeyin.
    4 ... hande recel boyle mi yapilir
  3. 3.
    pizzaya tüküren kurye
    6 ... true
  4. 4.
    Tebessüm ettiren eylemdir.
    3 -7 ... merbazrail
  5. 5.
    Adamdır çünkü 1404 tl asgari ücret için köpek gibi çalışan bir emekçidir. Tepkisini de böyle göstermiş.

Edit: arkadaşlar yanlış anlaşıldım heralde sürekli eksi oy geliyor. Öncelikle asgari ücretle çalışmanın ne kadar hem psikolojik hem maddesel anlamda zor olduğunu anlamalısınız. Belli ki bu adamda psikolojik anlamda çökmüş.

edit 2: lan eksi atmayın yeter. bu entryi de silmeyeceğim evelllah kimseye boynumuzu eğmedik eğmeyeceğiz.
    3 -29 ... atamiz recep tayyip erdogan
  6. 6.
    yanındaki kıza hava atmak için garsona kötü muamele edenlere ibretliktir.
    1 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    bildiğiniz gittiğiniz yada bilip gitmediğiniz en lüks restoran,otel baları ,barlarda komiler bardakları parlatırken hafifçe hohlarlar bardağa hatta tükürdükleri bile olur.

sonra bezle silerler o bezle yine sonra tabaklar çatallar kaşıklar parlatılır hatta masalar o tükürüklü bezle silinir.
    ve yine hata tükürüğe şükredin komi'ye yada yardımcı garsona servis elbisesi bilhassa ayakkabısi ile tuvaletler temizletilir ayıp olmasın iğrenmeyin ama klozetler de buna dahildir pisuvarlar ile birlikte.
    onun için kafayı takmayın. görmeden her şey yenir .
    tükürükte eğer o kurye de bulaşıcı bir hastalık yoksa bir şey yapmaz.

noT. burada bebekte ki bir mantıcıyı övüyorlardı zamanında adam o kadar çalışkanmış ki dükkan dolu iken personel servise yetişemediği zaman tuvaletleri kendi yıkıyormuş . sonra gelip servise kasaya yardım ediyormuş.

eee bok ta güzel. bir mekan lüküs ya süper.

afiyet olsun.
    1 -3 ... baris hemen simdi
  8. 8.
    bu memleketteki hijyen sorunu başlı başına problem

tomarla para verdikleri lüküs yerlerin çok da matah

olduğunu sanıyorlar, la hayatımız beyoğlu elmadağ

şişli de geçti. hele ki akabe devri yani bas parayı geç.

gıda hijyeni ayrı bir konu.

la herif sanki apartmanın kamerasını görmemiş gibi

yapıyor ama itinayla markayı gösteriyor

ne kadar inandırıcı değilmi.

çift boynuzlu sığıra özel not

dominos başta hazır pizza söylemem, yemem.

kaptın ?

gene mi yok ?

kısmet artık.
    1 ... timur cengiz hulagu
  9. 9.
    pizzaya tüküren kurye
    1 ... jimmy tudeski
  10. 10.
    Ne kadar maaş alırsa alsın ne yaşanırsa yaşansın bu durum hiç bi şekilde haklı çıkarılamaz.

Ne gibi bi zevk alınır ki? Tükürünce maaş mı artar nolur yani.

iğrenç bir iştir harama bulaşmaktır.
    1 ... hot male