1. 1.
    pizzayı çok sevmeme rağmen bir sözlük folloşu olup çıktığı için yerken iki kez düşünmeme sebep olan hedelerdir.

(bkz: rockandroll)

(bkz: ota boka pizza ısmarlama be adamım)

git lahmacun ısmarla ne bileyim...
    5 -3 ... unavailable
  2. 2.
    yemek yapmaktan sıkılmış bireyin sürekli dondurulmuş pizza yemesinden dolayı oluşacak durumdur.
    -1 ... kutukutupense
  3. 3.
    soğukken tadını yitirmesi. ısılıtılınca da tadının ekşimesi.
    2 ... patlak fermuar
  4. 4.
    kimi zaman istemeye istemeye soğumaktır . göt göbek bağımsızlıklarını ilan eder , ayakkabı bağlayamaz hale gelirsin , merdiveni hiç bir zaman gözün yemez çıkmaya işte ozman 2 s kuralı ile soğursun .
    1 -1 ... wreker
  5. 5.
    3 günden beri pizza yiyememe neden olmuştur, tam dominos pizza'yı arayacağım, birisi başlık açıyor, pizza ısmarlayan abi, pizza seven kardeşler... telefonu kapıyorum. açlıktan kurudum, yemeksepeti aradı, abi hayırdır son 3 gündür sipariş vermemişsin dedi! açım lan aç! ninja kaplumbağa gibiyimdir bakın ben!.
    1 -1 ... rockandroll
  6. 6.
    son derece açken, üzerine mısır istemediğini defalarca vurguladığın pizzanın üstünde 'bir karışıklık' sonucu pizzayı mısırlı görmektir.
    ... female demon
  7. 7.
    Sınırsizsiniz gibi reklamlarla halkı pizzaya alıştırmaya çalıştığını zannedip de kusturan firmaları da unutmamak lazım gelir. Artık o kadar çok yersiniz ki paranızı çıkarmak için bir daha pizza yersem ne olayım gibi iddialı demeçler verecek kadar pizzadan soğursunuz.
    ... ekokrem
  8. 8.
    birkaç gün üst üste evde dondurulmuş pizza yemek.
    ... valtertablet
  9. 9.
    içinden kıl çıkması.
    yaşanmıştır, lakin geçici soğukluk yaratmaktadır.
    1 ... kelime
  10. 10.
    anason kokusu
    ... divinecat