bugün

Pizzacı çantayı hemen önüne alıyor çadır görünmesin diye.

Yalnız tweet sahibi de güzel isyan etmiş. "bana denk gelmez ki amk karısı çünkü pizzacı değilim" *
pizza-dare diye bilinir yaban ellerde. bu memlekette yapan "bir" kişinin varlığından da bizzat haberdarım. ilginç hatundur. ölmedi, tecavüze de uğramadı çok şükür ama kendinize gelin, evde denemeyin, bu topraklar pizza yiyeyim derken donatello'nun sopasını yedirir insana.
içerde partneriyle sevişirken acıkıp yorulduğunu farkeden çiftin pizza söylemesiyle sonuçlanan durumun sonucudur. Kurye çocuk çok ümitlenmesin yani.
Izlerken 31 cektim. Hayalim bu benim.
pizzadare vakası. bütün dünyada bilinen bir şey. kaşıntılı hatunların kapıya gelene cıbıldak açması. ben şahsen insanlar evlerinde istedikleri gibi dolaşırlar diye düşünüyorum. rahatsız edici bir şey yok. hatun bazı ahlaklı (!) abazanların ve patates kezoların taşlamasına uğramış.
Eline bitane ince yeni filiz dal olur ya heh ondan işte. alacan bi güzel g*tünü başını yakıcan, Kaşardan geçilmiyor artık.
Devir kötü. Gençlerin işi zor, allah yardımcıları olsun. Etraf ahlaksız kuduruk karı kaynıyor maalesef.
Şaka maka gideri olan hatun. iyi s.kişilir
Pizzadaki sosisin tavuktan olduğuna emin olduğu için harbi Frankfurter talebindedir.
az önce bana bir yazar tarafından özel mesaj olarak linki atılmış kadın.

bornozun ne bileyim sofra bezin de mi yok örtünecek? sonra pipisi coşan sana değil bana gelip mesajıma pisliyor. ayıptır sayın çıplak kadın.
gerçi video kurgu zaten kamera bilmem ne gayet yerli yerinde. iddia falandır belki ya da teşhircidir.
neyse malzeme çıktı size sözlük erkekleri hayırlı geceler.
Senin iğrenç vücudunu bütün erkekler görmeyi tercih edecek değil. Ayrıca orospu ve namuzsuzsun.
Evet ulucular, nejded kardeşiniz sizin için araştırdı ve doğru bilgilere ulaştı.

Bu teşhirci kadın gerçekten de teşhirci ve twitter'da teşhir fotoları olan bir çapulcu. Tıpkı diğer çapulcular gibi.

26 yaşında ve balıkesir'de yaşıyor. Esmer tenli, kahverengi kıvırcık saçlı, memesi hariç vücudu iyi olan bir hatun. Zira memesi biraz sarkık. Bence gideri fazlasıyla var.

Merak edene net fotosunu paylaşabilirim.
kamerayı yerleştirmiş, sipariş vermiş ve soyunup karşılamış. planlı olduğu belli. peki ama niye yaptın böyle bir şey? dalga geçmek içinse orada sana hizmet eden kapına gelen birine bunu yapmak hiç hoş değil. Ayrıca bunu birilerine cesaretinin olduğunu göstermek için yaptıysan bunun cesaretle değil ancak ahmaklıkla alakası olabilir.
Türkiye de yapılması çok tehlikeli o manzara ile karşılaşan bir çomarın bir saat sonra geri gelip tecavüze kalkışması hatta işin cinayetle bile sonuçlanması işten bile değil. O yüzden bunu denemek isteyen varsa bir kaç defa daha düşünsün derim bu kadın gibi şanslı olamayabilirsiniz.
Şimdi erkek olarak ben kadinlar kuaforune boyle dal t..sk girsem tacizci tecavuzcu olurum bu arkadas sirf hanim oldugu icin boyle birsey dogal karsilaniyor bunun adi da sapiklik digerinin adi da sapıklık ilginc bir ulke olduk yahu.
(bkz: eskort) (bkz: reklam) diyorum ve susuyorum.
bence üzerine düşünülmesi gereken çok daha özel, güzel ve nitelikli şeyler var şu hayatta -hala- evet..

keşke yapay zeka vs ile başlık da engelleyebilsek..
Şimdi tüm pizza kuryeleri eli çüklerinde bekliyorlardır; acaba bana da yaparlar mı diye.
bir de pizzacıyı dinlemek lazım.
Ekşi başlıklarını mı çalıyorsunuz dediğim hede. Anlamadım gitti.
Kukla başlığı sandımdı.

Ev kendisinin kardeş, sokakta gezmiyor ya, evinde cıbılmış aplamız. Olur öyle, çok şeetmemek lazım. *
(bkz: crematorium)
Gerçekten de bunu erkek de yapsa kadın da yapsa her ikisi de eşit derecede sapık ve tacizcidir. Pizzacı kadının evine girip bir sey yapamaz zira haneye tecavüz olur kadın zaten pizzacinin aklına tecavüz etmiş duygularını sömürmüş de olsa bu ilgi oyunu mantıklı kabul edilmemekle birlikte evine buyur ettikten sonra her şey kanuna uygun olur. Yalnız arkadaki kamera vs anlaşılan kadının bir sosyal deney yaptığı belli bunun ahlaken doğru olmadığı ve sapıklık yaptığı da bir diğer gerçek.
erkek komşuya bakıp 31 çekmiş sikmediğimize dua edin amk kaşarları.
daha önce sucuya kapıyı çıplak açan teşhirci kadının haberi vardı şimdi de bu kadın. bir de video çekip sosyal medya da yayınlıyorlar. yani arkadaş, mallığın da bir sınırı var; sığırlığın da bir en üst seviyesi var. bu ülkede bazı insanlar sınırları zorlamayı neden bu kadar severler, anlamam.