1. 1.
    Pizzacı çantayı hemen önüne alıyor çadır görünmesin diye.

Yalnız tweet sahibi de güzel isyan etmiş. "bana denk gelmez ki amk karısı çünkü pizzacı değilim" *
    2 -3 ... serdarsl06
  2. 2.
    pizza-dare diye bilinir yaban ellerde. bu memlekette yapan "bir" kişinin varlığından da bizzat haberdarım. ilginç hatundur. ölmedi, tecavüze de uğramadı çok şükür ama kendinize gelin, evde denemeyin, bu topraklar pizza yiyeyim derken donatello'nun sopasını yedirir insana.
    4 -1 ... antimatter
  3. 3.
    içerde partneriyle sevişirken acıkıp yorulduğunu farkeden çiftin pizza söylemesiyle sonuçlanan durumun sonucudur. Kurye çocuk çok ümitlenmesin yani.
    3 -1 ... kirtasiyecicocuk
  4. 3.
    Izlerken 31 cektim. Hayalim bu benim.
    1 -1 ... spartali cus
  5. 4.
    pizzadare vakası. bütün dünyada bilinen bir şey. kaşıntılı hatunların kapıya gelene cıbıldak açması. ben şahsen insanlar evlerinde istedikleri gibi dolaşırlar diye düşünüyorum. rahatsız edici bir şey yok. hatun bazı ahlaklı (!) abazanların ve patates kezoların taşlamasına uğramış.
    1 -3 ... ragnar lodbrok
  6. 4.
    Eline bitane ince yeni filiz dal olur ya heh ondan işte. alacan bi güzel g*tünü başını yakıcan, Kaşardan geçilmiyor artık.
    ... 1garipkuzeyli
  7. 5.
    Devir kötü. Gençlerin işi zor, allah yardımcıları olsun. Etraf ahlaksız kuduruk karı kaynıyor maalesef.
    6 -1 ... gazeloglu
  8. 6.
    Şaka maka kaymak gibi hatun. iyi s.kişilir
    1 -2 ... kobra nejded
  9. 6.
    Pizzadaki sosisin tavuktan olduğuna emin olduğu için harbi Frankfurter talebindedir.
    1 -2 ... undergroundy
  10. 7.
    az önce bana bir yazar tarafından özel mesaj olarak linki atılmış kadın.

bornozun ne bileyim sofra bezin de mi yok örtünecek? sonra pipisi coşan sana değil bana gelip mesajıma pisliyor. ayıptır sayın çıplak kadın.
    gerçi video kurgu zaten kamera bilmem ne gayet yerli yerinde. iddia falandır belki ya da teşhircidir.
    neyse malzeme çıktı size sözlük erkekleri hayırlı geceler.
    8 -5 ... lavandula