1. 1.
  "taciz" e uğrayan hanım kızımız son açıklamasıyla koparmıştır. işte o açıklamanın çarpıcı bölümleri ;

  "Ha birde populer olmak için yapmışım?! Beni tanıyanlar bilir, böyle gereksiz şeylerle uğraşmam. Facebook u bile kapatmış bir insanım."

  " benim özel numaramı çalıp.."

  "Türkiye’de hep kadınlar sustukları için bu kafalara geldiniz"

  açıklamanın orjinali;

  http://dezotronic.tumblr....durumun-gerekli-ac-klamas

  edit: facebook'u bile kapattıysa gözü kararmıştır , bu kızdan korkulur arkadaşlar. lütfen entrylere dikkat edelim sonra bununda fotoğrafını alıp paylaşır felan. aşırı doz kezoluğa marus kalınmasın.
  2 ... sakirt dede
 2. 2.
  (bkz: kafalara gelmek)

  (bkz: kafa akşam bize geldi)
  ... 90bpm
 3. 3.
  Bu durumu şirketle paylaşsaymış ilgi çekmeye çalışan kız damgası yemezmiş. Sanırım bilmiyorsun kız; twitter da bir şeyler yazıyorsan bu herkese açık bir ortam gelip de kötüleyebilirler. Bu kız ne bekliyordu ki öyle bir yazışma kopyası koyarak oraya? Bna yvşıyrlr uf yha .s.s diyen kız kafasına düşmüş oldu böyle yapınca. Tahmin etmesi gerekirdi böyle bir şey yaparken çünkü böyle bir şey yapan kız sadece özel hayatını paylaşmak isteyen, millete pizzacılar bile bayılıyor bana elimi sallasam 50si havası veren kız olacaktır. Pizza şirketinin maili ya da telefonunu bulması çok mu zormuş anlamadım.
  2 ... mozart in kalbine giden yol
 4. 4.
  https://twitter.com/Dezot...67251447493308418/photo/1
  pizzacı olayı ile ilgili hanım kızın açıklaması

  ulan şurada bu kızı kendi bacıları, anaları yerine koyanlara acıyorum. he yavrum he. sizinkiler böyleyse bilemeyeceğim şimdi.

  gereksiz açıklama.

  edit: lan her türlü tacizcinin anasını sikeyim. ama bu kız hasta lan anlayın.
  4 -1 ... duk erangir
 5. 5.
  gayet yerinde bir aciklamadir. Direk ilgili kuruma bildirilse olayin ustu kapatilmaya calisilacakti. Tacizi legallestirmeye calismayin. O kiza bu mesaji atan erkek her turlu sucludur ve kiz her kosulda haklidir. marjinal olayim derken tacizcileri hakli cikarmaya calismayin. bu mantikla herkes is geregi iletisime gectigi musterilerini ozel hayatinda da rahatsiz etsin.
  -1 ... bundy nin kirik kalbi