bugün

Fakir ve kültürsüzdür. zevkleri ve renkleri zorla tartışmaya açan cahil insandır.

normal kültürde bir insan pizza gibi italian usulü bir yemek dururken, lahmacun gibi soğanlı sarımsaklı şey yer mi yahu?! o yetmemiş gibi yanında birde çiğ köfte yiyip şalgam suyu da içenler var. bunları gördükçe benim dilim yanıyor çölde susuz kalayım!
özenti değil yurdum insanıdır.
o susuz kaldığın çölde yanına kutup ayısı uğrasın dediğim yazar söylemidir.
Milliyetçi insandır.
Soğan seviyordur belki, ya da peynir sevmiyordur.
damak tadı değil ızdırabı vardır.

pizza gibi evrensel bir yemek varken gider 5.sınıf kişilere hitap eden vasat bir yiyecek yer.
Lahmacunda ince ve hafif hamur katmanı varken pizzanın hamur yığını yenecek değil ya.
muhtemelen pizza yiyenleri eleştirmeyecek, damak zevklerinin farklı olabileceğini bilen, sığ düşünceli olmayan insandır.
Pizza nedir lahmacun varken araya salatayi dolduracaksin ustune limon saracaksin sonra ayranla gomeceksin off.
lahmacunun ekseriyetle merdivenaltı 2 liralık yerlerde yapılan iğrenç ve nefret bir yiyecek olduğu göz önünde bulundurulursa sağlığını zerre önemsemeyen insandır.

ayrıca pizzayı ince hamur şeklinde isteyebilirsiniz. kusura bakmayın ama lahmacunu siker atar.
varıl varıl varoştur.
bi de o lahmacunun arasına soğan maydanoz koyup dürüm yapar pislik avuçlayıp yer alttan şıp şıp yağı damlar. öğğk kuscam.

ama pizza yiyen hanımefendi ve beyefendiler öyle mi? keser bir parça avokado sosuna ucundan batırıp nazikçe yer.
Peynir sevmiyordur.
ağzının tadını bilen adam gibi adamdır.
pizza
görsel
lahmacun
görsel
her ikisi de mevcutsa lahmacunun içine pizza koyar öyle yerim.
pizzanin icine lahmacunu koyar o ikisiyle adana kebabi sarip yerim.

acim ulan!
Pizzanın lahmacunun tırnağı dahi olamayacağı aşikardır. Değerini hususi anlamak isteyen insanımız bir öğün atladıktan sonra lahmacunun sadece kokusunun bile insanı kendinden geçirdiğinin farkına varacak pişman olup doğru yola gelecektir.
Kendi kültüründen utanan özenti insan değildir.
Ben neden pizza sevmiyorum bilmem ama yemesi de tadı da bana zevk vermez.
Pizza yemek vs ayran içmek diye bir seçim yapmam gerekseydi ayranı seçerdim.
değişiktir.