bugün

Piyasa da satışı beklenen rakamları bulmayan ürünlerdir. Çoğu da aslinda fena olmayan ama yine de kalkmış ürünler. Ozellikle ben hatırlıyorum biskremin incirlisi vardi mesela normal biskremden daha iyiydi. Ya da albeninin Portakallısı. Ha bir de reklamlarinda ekmek Kızartma makinesinde isitilabilen turti vardı.
Eti markiz vardı bir deee kuru üzümlü.
küçük kırmızı kaplı, çikolata büyüklüğündeki pişmaniye. yoktu böyle bi lezzet.
Mavi Pepsi. Gerçi hiç içemedim ama üzülüyor işte insan.
Piknik bisküvi ulan ezelinden beri 25 kuruş hiç degişmedi.
görsel
Limonlu pepsi. Pepsi twist adı altında satılıyordu.yaa bir de doritos vardi mavi paketliydi en son orta okula baslamamistim yediğimde neli olduğunu da unuttuğum piyasadan kalkan ürün. Birde pringlesin seklinde kırmızı bir kutu da satilan mini boy pringles vardi. Ozmoz ingilizce dergisi de piyasadan kalkanlardan.
(bkz: asker sigarası)

(bkz: birinci)

(bkz: bafra)

ilk aklıma gelen bunlar oldu
iyi bi tiryakiyim galiba.
(bkz: pepsi twist)
(bkz: milkibar)

bunlardır.
(bkz: coco star)
Türkiye için gelecek ümidi.
Bunlar iyi günlerimiz. Ne acı. Ülkece fakir olacağız. Önceden sadece ben fakirmişim gibi gelirdi. Şimdi herkes fakir olacak. Bunu kaldıramam diye korkuyorum.
muhalefete sorarsanız açlıkdan geberiyorlardır .

ayvalık bodrumda marmariste tatildeler yalnız şu anda .

oralarda geberiyorlar yani !

60 seneden beri iktidar olamıyorlar ya ee napacaklar ?

açlıkdan geberiyoruz goy goyu tabiki .

ben yemiyorum çünkü yığınla zengin cehape li tanıdığımız var !

gariban edebiyatını bilmezler ki becersinler o derece yani !

ehonomi coh götü deyip antrikot yiyenleri var !

elinde 5 bin tl lik telefonla açlıkdan geberenleri var !

tabi tabi bu kadar yüzsüz ve yalancıdır bunlar !

al bak sana ekonomi iyiydi dedikleri zamanları izleteyim sen karar verirsin zaten iyi mi kötü mü .

https://www.youtube.com/w...h?v=HQIbBiH_KeM&t=10s
piyasadan kalkmış şampuanlar nel şampuan, wella vivality şampuan, new era şampuan, garnier fructis şampuan ve rejoice şampuan. bunlar piyasadan kaldırılan kozmetik ürünleri arasında.
güncel Önemli Başlıklar