bugün

göreceli olduğundan dolayı herkesin kendine göre iyi dediği cep telefonudur.
henüz piyasaya çıkmamış olandır. her bir model öncekini saf dışı etmektedir.
fiyatıdan daha fazla fayda sağlayan telefondur.
anket 31 çift sıfırdır. piyasadaki en iyi cep telefonudur.
neye göre kime göre bakınızına en uygun başlıklardan biridir. telefonun ne için kullanılacağı önemlidir. eğer sadece konuşmaksa amaç gidip n82 alıp 700-800 lira vermek enayilik olur. 1101 bu kişiye uygundur. ancak gps, internet, kamera vb. özellikleri isteyip gidip dandik bir model almak bu istekleri karşılayamayacağından hep telefon hem fotoğraf makinası hem gps alıcı hem laptop bulundurması gerekir. bu da gereksiz ağırlıktır.

telefon seçiminde fiyattan önce kullanım tercihleri göz önünde bulundurulmalıdır.
(bkz: nokia 1100)
iletişim ihtiyacını karşılamaya yetebilecek ufak bir telefondur. gerisi boş gösteriştir, süstür. telefonu telefonluktan çıkarır.
tan90' dır. her zaman daha iyi bir telefon yapılabilir.
zilyon tane özelliğine, yüksek çözünürlüklü ekran, kamera, mp3, vidyo oynatma vb., rağmen şarjı bitmek bilmeyen bir telefon çıkarsa piyasadaki en iyi telefon olacaktır.
Satıcının elinde kalan ve satamadığı telefondur. Ya da müşterinin gözüne kestirdiği ve almakla almamak arasında kararsız kaldığı durumlarda aşağıdaki diyalog benzerinde geçen bir cümledir.
Müşteri: " abi şu telefon nasıl bişey ya alsam mı acaba?"
Satıcı: " Hiç düşünme abi piyasanın en iyi telefonu bu!"
sürekli degişkenlik gosteren telefondur.
zira , bundan 5 yıl once en iyi telefon nokia 3310'du.2 ay sonra takoz oldu , daha sonra nokia 8310 en harika telefon oldu , sonra sonra...bu boyle alır basını gider basa cıkılamayacak durumdur.
merak ettiğim telefondur.

ben, xperia z1, çıkınca da z2 diyorum ve çemkirmelerinizi bekliyorum.
3310'dan daha çok ses getireni ve kullanılanı olmadı.
kesinlikle samsung galaxy s5 değildir.
(bkz: nokia 3310)
Lumia 1020 olduğunu düşündüğüm telefondur. Tabi kişiden kişiye ve ihtiyaçlara göre değişir.
Neye gore kime gore diye sorulariyla baslayacagim cevabima.

Verim-kalite/fiyat oranina bakarsak general mobile discovery orta tabanin iyi telefonudur.

Bu ust klasmanda ise LG G2 ye tekabul etmektedir.

Yakin kalite fakat daha pahali olanj ise HTC one dir.

Iphone 5s en iyi akilli telefon degil en iyi markanin urunudur.
note 3 varken kimseye laf düşmez.
kullanılan telefondur. galaksi 3 mini bana yetiyor. cepte taşıyoruz sonuçta. tek sıkıntısı metrobüste entry girmek zor. klavye küçük. ya da bizim parmaklar biraz kaba.
iphone'dur. çünkü ios başka telefonda yok.
samsung'un nasıl üzerine koyduğunu görmeyenler için bunun cevabı iphone'dur. yakında samsung onu da geçecektir.
En iyi donanıma sahip telefon demek istediniz sanırım. One Plus One'ı öneriyorum
şu an zannımca z2 dir. ama o fiyat reddedilip note 3'e yönelinebilir.
(bkz: Sony Xperia Z2)
z2 veya s5.