1. 1.
    başımıza bu da mı gelecekti atasözünün müsebbibi olan kişidir. yakında bale ye de başlarsa hiç şaşmam.
    5 -7 ... imhotep
  2. 2.
    tribün davulundan vazgeçmeyecek olan salca'nın olmadığı kesin olan moderatördür.*
    4 -2 ... i belong to che
  3. 3.
    bu yastan sonra zorlanacaktir.
    1 -1 ... komsu kizi duriye
  4. 4.
    kendini geliştirdiğini zanneden moderatördür.
    -1 ... gece lampulu
  5. 5.
    hocası muhtemel ki gene bir moderatördür. moon'dur, light'tır, sonata'dır...

(bkz: bildim mi lan bildim mi)

ilgili moderatör kimdir bilemeyeceğim an itibari ile...
    3 ... poisonx
  6. 6.
    insanın gerçekten de aklının almadığı bir durum. * *
    2 -3 ... demeteren
  7. 7.
    (bkz: ben 6 yaşından beri org çalıyorum ulan)
    10 -2 ... salca
  8. 8.
    (bkz: o 6 yaşından beri orgy yapıyormuş ulan)
    7 ... cerquanne
  9. 9.
    muzik yeteneği, yaratıcının insan oğluna bahşettiği en yüce bir duyguya sahip olan moderatör. kutlamak gerekirken, yadırganan yukarda ki entryler, özellikle piyano değilde darbuka veya bağlama olsaydı yine ayni tepkilere maruz kalacaktı o moderatör. muzik insanlar arasında ki en güzel iletişim aracı hangi enstrüman olursa olsun insanları birbirine yaklaştıran bir özelliği var. başarılı bir müzisyen olmasını dilerim sayın moderatörün.
    2 ... hildeshaym
  10. 10.
    piyano çalmayı öğrenmeye değil de, zaten daha önceden öğrendiği piyanoyu çalabilecek bir ortama dahil olmak adına kursa katılan moderatördür. piyano dediğimiz müzik aleti, gitar gibi öyle sağda solda her yerde bulunan bir müzik aleti olmadığından ötürü, çalma arzusunda olanlar da mecburen kursa giderek kendilerine imkan yaratmaktadırlar.

'hangi mod lan bu?'sorusuna da yanıt ararsak, sözlüğümüz moderatörlerinin nicklerine baktığımız takdirde ya zall'dır ya da ufak bi' ihtimal moonlight sonata olabilir. *
    31 -2 ... moonlight sonata