bugün

günümüzde elini sallasan çarpacak sayıdaki insanların fikridir.
hitler'in kötü biri olduğunu sinemadan öğrenecek kadar okuma - araştırma yoksunu eşhasın bunu öğrenebilmek için son çarelerinden biridir.
http://www.youtube.com/watch?v=NR4wipToefE
hitler'in kötü biri olduğunu 2. dünya savaşı sırasında yaptıklarından anlayanlar kadar çok değildir.
ROK seviyesinde bir analizdir.
sssssiktir lan derler adama. Bir kaç polonyalı için...
hitler'i kendinden dinledikten sonra aslında çokta kötü olmadığını, sadece bazı fantezilerinin abartı olduğu anlaşılmaktadır.
hitler'in sırmalı üniforması ile konuşma yaparkenki görüntüsünden hitler'in öldürttüğü milyonlarca insana yaşatılan vahşetten daha çok etkilenen ve kendilerinden geçen bazı duygusuzların alay konusu olabilecek bir tecrübesiz genç cümlesi.
(bkz: kibar feyzo yu izledim hitler kötüymüş)
hitler'in cani bir manyak olduğunun bilinmesi için tarih okumak yeterlidir, piyanist'i izlemeye gerek yoktur. ancak en az kendisi kadar manyak olan dresden katliamının mimarlarının, kendi insanına bile acımayan rus psikopatlarının hitler üzerinden kendini aklamaya çalışması da oldukça acıdır. hitler'i dünyaya musallat edenler bizzat kendileridir, onun düşüncesini oluşturan doktrinleri yapanlar gobineau isimli bir fransız ile chamberlain isimli bir ingilizdir; hitler'i bu denli kin ve nefretle dolduran versailles anlaşmasıyla almanların onurlarını ayaklar altına alan gene bu insanlardır.

hangisi iyi de, hitler iyi olsun?
(bkz: hayat güzeldir i izledim hitler kötüymüş)
(bkz: fight club ı izledim tyler durden kötüymüş)
hitler muhipleri cemiyeti'nde günün esprisi imiş efendim. salyalarını akıta akıta gülmüş üyeler bu müthiş(!) mizah ürünü karşısında.
(bkz: mythbustersta izledim abd ay a gitmiş ispatladılar)