bugün

yarısıyla sokak hayvanları ve cocuklar için birşeyler yapardım, diğer yarısınıda hayallerim için harcardım..
şehirden uzak, doğaya yakın..
istifa. ..
gidip paramı almak tabi ki.
gözünüzü para bürümüş yemin ederim direk onu yaparım bunu yaparım. aç mısınız olm?
mallorca'da ev alıp oraya taşınacağım ben.
vakit kaybetmemek icin 3 ay önce bir ev seçmiştim. ama piyango kazanmam gecikince başkasına satıldı. neyse kazanınca başka ev buluruz.
(bkz: yaşasın yemek yemek)
Ev satın almak pahalı güzel böyle geri kalanını yerim.
alınacak miktara göre değişkenlik gösterecek durum.

önce başa baş noktasını bir yakalardım sonrası gelir zaten.
Paramı teslim almak.
parayı teslim almak olurdu büyük ihtimal.
Valla yardım yapardım yeminle sadaka dağıtırdım.
Ruslara yedirirdim tüm parayı. Oohh dünya s.kime minare g.tüme yaşardım. Gerçi şuan da bu felsefeyle yaşamaktayım.
Rabbim çok verdirip azdırmasın.
Lakin bana çıksa azardım.
Helikopter alırdım.
Yarın yapılacak çekiliş 2.5 milyon veriyor. Zaten iyi sayılabilecek güzel bir ev/daire bakarsanız 1 milyon tl yi cebinizden çıkartmanız gerekir. Kalanıyla da yatırım falan yaparsınız belki kimseye dağıtmazsınız yani ailenize bir miktar verirsiniz belki. Maalesef türkiye de para pul değerinde pek bir değeri yok. Bu arada çeyrek biletinize isabet ederse bu ikramiye 625 bin alırsınız onunla da işte ne bok yersiniz bilemem. 400 e normal bir daire 50 liraya bi araba geri kalanını bozdurup bozdurup harcarsınız.
Karıyı boşarim.
Ahanda beklediğim post. Ben perşembe günleri şans topu kuponu alıyorum. Daha sonra arada ki 6 gün eğer tutarsa nasıl bir yol izlerim diye hayal kuruyorum. Her seferinde piyango bileti kesen amca "bu gün perşembe, şans topu dün çekildi bugün süper loto var" diye uyarıyor ama ben diyorum "ver amca ver hayaller beni bekliyor".

ilk önce sabah 8 de bulunduğum yerden Ankara'ya uçak var. ilk önce o uçağa bir bilet alıyorum. Ammaaaa hemen ertesi gün değil, iş yerindekiler çakmasın diye 2 3 hafta sonra farklı bir günde. O günde şehir dışına çıkmam lazım diye önceden izin alıyorum ki çakmasınlar.

Daha sonra taksiyle(para bok nede olsa binerim taksiye yoksa yine belediye otobüsüyle giderdim) buradan ki hava limanına gidiyorum. Ancak aynı hatayı Ankara'da yapmıyorum. Sakat yer ne olur ne olmaz 1 günlük araba kiralıyorum. Milli Piyango binasının 3 sokak ilerisine de bir otoparka arabayı bırakıyorum. Bere ve atkıyla içeri giriyorum tanınmamak için. Eğer yazsa güneş gözlüğü şapka ile.

Parayı hesabıma transfer ettiriyorum. Hemen aylık faize bağlıyorum. Aynı şekilde bulunduğum yere gelip ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi işe devam ediyorum. Aradan 2 3 ay geçince ibne bir müdür var. Onla yalandan tartışıyor, gözünün üstüne sağlam bir sağ direk yapıştırıyorum. Daha sonrasında beni kovuyorlar.

Her hafta bu hayali kuruyorum geçen çok yaklaştım tüm sayılar 1 altı olsa tutuyordu valla... ben 6 yazdım 7 gelmiş. 16 yazmışım 15 gelmiş. 1 golle yatmaya eşit sanırım bu.