1. 1.
  Şüphesizki köpekle baş edemezsiniz ama yaralı kurtulursanız sahibine direk dalın.
  4 ... atlant isten gelenadam
 2. 2.
  elinizde ateşli bir silah ya da uzun bir kesici yoksa bir şey yapmayın.

  köpeği kışkırtmaktan başka bir işe yaramaz.

  illaki bi ısırık alacaktır...
  2 -2 ... torunusamil
 3. 3.
  köpekle boğuşmayın.
  canınızdan olmayın.
  1 ... ruzhan
 4. 4.
  yanınızda kangal gezdirin. kafanız rahat olsun.
  11 -1 ... defansagelsenize lan
 5. 5.
  Köpeğin arkasına geçip üzerine uzanın kafasını okşayıp öpün.
  1 ... sozleriyle alkis alan yazar
 6. 6.
  Çoğu köpek kendi alanına girmemişseniz veya önceden ona saldırmamışsanız aslında insana saldırmaz. Hırlayıp havlayıp gider. Ola ki cidden saldırıyorsa başını koltuğunuzun altına alın sizi ısıramasın. Pitbulllar küçük hayvanlar olduğundan kolları ve bacakları pek güçlü değildir ve bu durumdayken pençeleri size zarar veremez. Ola ki ısırmışsa kafasını sallayıp daha çok zarar vermeye çalışacaktır. Bu durumda imkanlar dahilinde Karın boşluğuna tekme atın, eğer tekme atamıyorsanız çenesinin altına anahtar gibi sivri uçlu bişeyle bırakana kadar vurun.
  2 -1 ... centurion
 7. 7.
  gözlerine kesinlikle bakmayın. köpeksavarınızı yanınızdan eksik etmeyin.
  2 ... kartalbey
 8. 8.
  falçatanızı çıkarıp rastgele sallayın, kesmekten korkmayın, gebersin puşt.
  kanı kurumadan sahibine dalın.

  add it: bizim buralarda çok gezdiriyor özenti kekolar. salıyorlar da hayvanları. geçen sene evimin karşısında her gün kızımla gezdiğim yerde bir anne kediyi parçalamış bir tanesi, her yer kandı, ne oldu burada dedik. oranın müdavimi ayyaş dün gece iyi ki yoktunuz çocukla dedi. yavrusunu korumak isteyen anne kediyi parça parça etti pitbull dedi. yavru da hala oralarda ağlaya ağlaya anne arıyordu. o geceden sonra rüyama girdi hep. kızımla gezerken pitbull la karşılaşıyoruz falan. elim cebimde geziyorum, cebimde falçata tutarak. o kadar çoklar ki. bir de başka köpekler falan da var, birbirlerini görüp gaza geliyorlar.
  en iyisi köpek düdüğü edinmek.
  sahipleri hep aynı tipte kızlar ve erkekler, hiç şaşmaz.

  haberlerde çıktı biraz önce. aynen şöyle der: " beslenmesi yasak olan pitbull dehşet saçtı. gezintiye çıkarılmış başka bir evcil köpeğe saldırdı. pitbulun sahibi ve diğer köpeğin sahibi küçük köpeği zor kurtardı. tasmasız ( serbest dolaşıyormuş pitbull) ve ağızlıksız dışarıya çıkarılan pitbulun sahibi aranıyor." "beslenmesi yasak" diyor, sonra sanki kusur " tasmasız ve ağızlıksız çıkmasında"ymış gibi bahsediyor. görüldüğü yerde ihbar edildiğinde polis gelip bir kurşun sıkma yetkisine sahip olmalı beslemek yasaksa.tasamasından, kayışından kime ne zaten yasak. ne manyak bir kanun uygulama yeteneksizliği var şu hükümetin.
  15 ... radiolarian
 9. 9.
  yanınızda bir çomar bulundurun. onlar birbirini ısırmaz.
  3 -2 ... teflon
 10. 10.
  köpeği ısırmayın sakın.

  hayvanları sevelim, onları koriyalım.
  4 -5 ... liz queen