bugün

sadece erkeklerin yaşayacağı bir durumdur. yandaki işeyenle biran bakışırsınız sonra gözleri başka tarafa oynatmadan önünüze çevirir ve hiçbişey yokmuş gibi işinize devam edersiniz..
göz göze geldiğiniz şeyin rengi siyahsa, kafanızı kaldırıp sahibiyle de göz göze gelebilirsiniz*
göz göze geLdiğinizde seLam verme ihtiyacı duyuLur bir anda...kafa seLamı veriLir...ve muhabbet başLar
+nasıLsın birader
-iyiyim birader..sen?
+hamdoLsun...kaç santim
-yuhhhh!!!yok artık lebron james
nerden gözgöze geldim dediğiniz durumdur. bunu engellemek icin artık reklam aliniyor pisuvarlara *
garip bir vaziyettir uzmanlar bunu bilinçaltı oldugun iddia ederler,cem yılmazın gösterilerine bile konu olmustur.
gözgöze geldiğiniz kişi size göz kırpmadıysa sorun yoktur. işe devam edebilirsiniz.
- heh kolay gelsin bakışları atılır sonra herkes önüne donup duvara döner çok ciddi bir iş yapıyormuşcasına devam eder.
-bakmasan hatrım kalırdı biliyor musun?
+neden böyle düşünüyorsun insanlar umumi tuvaletlerde bunları yaşayabilirler aslında konuya incelemesine bakacak olursak bu durum aslında çok normal olur ve hemen akabinde senin bu dur..
-ya bir dakika susar mısın iki dakika işetmedin ağız tadıyla şurda lan kimsin nerden geldin yanıma ya!
+ağız tadıyla demişken üstadım bunun da tabi kendi içinde bir tadı var şöyle boşaltırken içinin kurumasını hissetmek filan süper değil mi olmadı bir de şarkı çalsa arka fondan filan
-offf...
anlamsız bir sırıtmaya devinecek eylemdir. tüm pisuvarlar boş olup da yanınızdakine işiyorsa hayatı ve yanınızdakini sorgulayıcı bakışlar kendini gösterecektir.
only youu...şeklinde okan bayülgen müzigi başlayabilir...

(bkz: lavaboya işemek) böyle sakıncaların oluşmamasına sebeb olur, siz siz olun pisuvar a degil lavaboya işeyin..
aslında o göz göze gelme ihtiyacı değildir, boşken bile yaparsın onu. alaturka tuvalette ayaktan işerkende duvarla göz göze gelirsin madem bir anlamı var duvar ile de mi?
kisilerin neyin pesindesin diyebilecegi andir.
işeme kesilebilir.