bugün

olması gereken olmuştur.

https://twitter.com/BirGu...tatus/1307932337569751045
bu arada kadın sarhoş falan da değil... belki az miktarda alkol almıştır. asıl sorun herifin bisiklete arıza yapması ve son tahlilde alkol kartını masaya sürmesi... toplumsal refahı bu kadar düşünüyorsa arkadaşın önce toplu taşıma aracında maske takma kuralına uymasını tavsiye ediyoruz...
Rahatlamıştır şimdi. Lan ne gerek var böyle şeylere aq işine baksana sen. Kadının birini rahatsız ettiği de yok. Çok canın sıkılıyorsa vites falan attır ne biliyim. Adam işsizmiş şimdi daha da işsiz oldu.
yetmez, nefret suçu işlemiştir kendisi. pis alkolikler gibi bir söylemde bulunuyor bunu inancına dayandıraraktan.

pis müslümanlar desinler o zaman aynı şekilde.

sakin duran çocuklara helal olsun, ben muhtemelen sakinliğimi koruyamayıp haklıyken haksız pozisyona düşerdim. hoş, ağzını sikmek suretiyle rahatlardım ama olsun.

adalet önünde süründürmek lazım bu tarla faresini.
Şimdilik iyi bir tedbirdir fakat yetmez, tamamen uzaklaştırılmalıdır.
Hatta otobüs özel halk otobüsü olduğu için, araç ve plaka da trafikten men edilmeli ve bu aracın sahibi böyle yobaz bir şoför çalıştırdığı için plaka satışından para kazanamamalıdır.
Cebir veya tehdit kullanarak ya da hukuka aykırı başka bir davranışla bir kimsenin inanç, düşünce veya kanaatlerinden kaynaklanan yaşam tarzına ilişkin tercihlerine müdahale eden veya bunları değiştirmeye zorlayan kişiye birinci fıkra hükmüne göre ceza verilir.* (TCK m.115/3)

*1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası.