bugün

Efsane korsan serisi. ilk 2 filmi şaheserdir. Johnny depp'in kaptan Jack sparrow karakteri, bu filmin bel kemiğidir. Toplam 5 filmi vardır. En son filmi, 2017 yılında çıkmıştır. Hector barbossa, gibbs, davy Jones gibi iyi karakterleri vardır. Son 2 filminde düşüş yaşasa da çoktan kült seriler arasına adını yazdırmıştır.
https://youtu.be/ZnJ7uOK4nYg
izlediğim en boktan fimlerden birisi. Şişirilmiş balondur. Evet.
Netflix de görünce "ulan bari yeniden izleyeyim" dediğim film. E güzel tabi.

Elizabeth yerim seni.
2019-2020 yıllarında çıkacak olan serinin 6. filminin serinin finali olacağı söylenen film serisi.

ki olmalıdır da. üçleme çektiniz gişenin ırzına geçtiniz ve bırakın artık. dördüncü ve beşinci filmler zerre gereği olmayan yapımlardı.
2 gün içinde serinin 5 filmini de izledim ve hastası oldum. Johnny Depp ön yargımdan ve sevmediğimden dolayı hiç izlemedim ama ön yargıların aslında bir insanın çok sevdiği şeyler olduğunu öğretti bana. Johnny Depp de yakışıklıymış ve inanılmaz bir karizması varmış ön yargım yıkılınca ve filmde ki mimikleriyle, tavırlarıyla bu gerçeği gösterdi bana. Adam en nefret ettiğim oyunculardan birisiydi ama seride ki mimikleri, hareketleriyle çok sevdirdi bana kendisini.
johnny depp'in baş rolde oynadığı eğlenceli film. Çekildiği yerde 7 ayım geçti.
Siyah incinin laneti bu sabah izleyip eskiyi biraz yâd ettim, film flashback olarak kadro olarak efekt olarak eşi benzeri dahi olamayacak serilere imza atmış.
görsel

bekliyoruz reis.
ilk üç filmi peş peşe izledim az önce üçüncüsü bitti yarında dördüncüsünü izlerim heralde. Yalnız dördüncü filmde elizabeth ve will yokmuş bakalım onlarsız nasıl olcak.
üçünü peş peşe bitirdim çünkü film inanılmaz akıcı bitmesin istiyosunuz , yağ gibi mübarek akıyo gidiyo. oyunculuklar, müzik(hans zimmera saygılar) hikaye bir bütün olmuş izle beni diyo.
ROBERT DE NiRO CAPTAN JACK SPARROW ROLÜNDE OYNASA TUTMAYACAK OLAN FiLMDiR.

ALLAH TAN OYNAMAMIŞ DA BiZiN JOHNNY BU ROL iLE EFSANE OLDU.

FiLM DE EFSANE OLDU TABi.
Robert De Niro, filmin tutmayacağını düşündüğünden Kaptan Jack Sparrow rolünü reddetmiş.
Pillars of creation diye okudum ilk başta. Gece gece halisülasyon görüyorum heralde.
the curse of black pearl yani ilk film 12 yıl önce bugün girmiş vizyona. hey gidi hey, 12 yıl nedir lan o kadar mı hızlı geçti.
trolların bok atmak için azami çaba gösterdiği muhteşem seri görsel
Güzel üçlemedir.

Matrix'i hala film olarak görenler var ahah. Matrix bambaşka bir yapıttır. imdb sıralamasına girmesi ona hakarettir.
süper üçleme. the godfather, star wars, the matrix'in seri film olması dışında bununla ne alakası var la sikik?
Süper üçleme yeaa diyenler olmuş. Lan bu sikik film serisi güzelse the godfather, star wars, the matrix üçlemesi nedir?
ilk üçleme daha güzeldi sanki dördüncü biraz yavan kaldı.
an itibariyle arkadaşımla bir günde bitirdiğimiz film serisi.

Kaptan, lütfen.
An itibari ile tv8 de yayınlanan. Bin kere oynasa belki bin kere izlenen ama bir göz atacağım bir film.
Take what you can, give nothing back
johny deep'in karizmasının oluştuğu filmdir..
en çok sevdiğim film serisi.
show tv'nin yabancı doktorlarıdır. 2 haftada bir koyuyorlar amk. *