1. 1.
  bu hizla ve gazla giderlerse dehset bir ucuncu film olacagini soyleyebilirim. ayrica ikinci filmin sonundaki surprizle birlikte ucuncu filmin inanilmaz bir hiz kazanacagini ve oyuncularin yine dokturecegini umuyorum. ****
  3 ... shyer
 2. 2.
  yapımına son sürat devam edilen, ilk iki filmden sonra "abi yardım lazımsa yardıralım da çabuk bitsin şu çekimler" dedirten, 2007'nin ilk yarısında sinemalara düşmesi planlanan pirates of the carribean serisinin 3. ve son filmi..
  2 ... sciende
 3. 3.
  Will Turner, Elizabeth ve arkadaşları Barbossa'nın önderliğinde Jack Sparrow'u ve Siyah inciyi kurtarmak için dünyanın sonundaki Davy Jones'un sandığına doğru yola çıkarlar. Lord Cutler Beckett artık Davy Jones'un kalbine sahiptir ve denizlerdeki korsanları ordusuna katmaya başlamıştır.
  1 ... peter pan
 4. 4.
  kraken denen deniz ürününün durmadan orda burda çıkacağı filmdir.
  1 ... tomatoman
 5. 5.
  mayıs ayında dunya ıle aynı anda turkıye de de gosterıme gırecek fılmdır. serının 4. fılmı de yoldadır.
  2 ... painkiller
 6. 6.
  başrollerini yine johny deep, orlando bloom ve keira knightley nin paylaşacağı ve eminim yine izlenme rekorları kıracak film, bu sefer 6 türk korsanın olduğu bi bölüm varmış ve film şirketi bu rolleri oynayacak nitelikte türk oyuncu bulamadıklarını söylemiş, onun yerine türk korsanları canlandıracak olan amerikan, fransız, iranlı, afganlı ve ermeni oyuncular bulunmuş ki bu insanlar filmde türkçe konuşup o kısımlar ingilizce altyazıyla geçilecekmiş, türk olmayan bu kişilerin nasıl bi türkçe konuşacakları merak konusu olmakla birlikte kültür bakanlığı ve yeri göğü inletip ortada gerinerek gezinen oyuncularımız uyuyor mu acaba diye de merak etmemek mümkün değil..
  2 ... rainfall
 7. 7.
  (bkz: pirates of the caribbean at world s end)
  1 ... t bag
 8. 8.
  25 mayısda olay olacak film.
  ailecek bekliyoruz.
  1 ... lucifer anarchos
 9. 9.
  (bkz: dünyanın sonu)
  ayrıca ilk iki filmden çok daha eğlenceli olacağı söylenen film.
  1 ... birbarfilozofu
 10. 10.
  (bkz: spolier ne işe yarar bilmemek)
  1 ... zaknafien