1. 1.
  - olm varya piramitleri uzaylılar yapmış
  + he he öyle ananıda onlar yaptı
  1 -4 ... tttddd
 2. 2.
  (bkz: yok daha neler ali sami)
  (bkz: yok artik lebron james)
  (bkz: yok artık uzaylılar) diye de tepki verilebilir. beğenin birini tepkinizi koyun ortaya. kimin hangi tepkiyi verdiği ve en çok oy alan tepkiyi de bir sonraki bir ara açıklayacağız.açıklarız.*
  1 ... brhmbl
 3. 3.
  ''uzayı da piramitliler yapmış zaten'' şeklinde cevaplanması gereken önerme.
  2 ... aby
 4. 4.
  (bkz: tanrının arabaları)
  ... internettin
 5. 5.
  piramitlerle ilgili bir kaç şey okuduktan sonra , insanı "acaba..?" diye düşünmeye sevkeden önerme.
  1 ... witch
 6. 6.
  yeni bir mustafa topaloğlu şarkısı!.
  ... pulp fiction
 7. 7.
  zırvalamaktır. eski insanlar yaptı. onlar o zamanlar çok ileriydiler. şimdikilerin unttuğu şeyleri biliyorlardı.
  (bkz: piramitler)
  (bkz: asa)
  (bkz: hz musa nın asası)
  -1 ... selia
 8. 8.
  **mit bunlar hafız denilendir.
  ... ortalih garisacak deyalar
 9. 9.
  meraba dünyalı ben dostuz...

  yer piramitler
  ... dcle
 10. 10.
  olayın menşeinde, kadim kültürlerin kutsal metinlerinin göksel dayanaklara sahip olması ve gök kültünün her inanışta kendisine yer bulması yatar. modern insanın bu tip fantazyalar geliştirmesinde, uzay boşluklarında yayılan uzaylı figürlerini kullanması bundan olsa gerek. ki olayın devamını, uzaylıların ilkel atalarımızla çifleşerek melez ırklar meydana getirdikleri görüşü izler.

  tabii, ateş etrafında et kemiren atalarımızla kontak kurmak için uzaylı dostlarımızın dünyaya gelme isteklerinin nedenleri varmış. minareyi çalan kılıfını hazırlar. iddiaya göre, dünyamıza gelecek uzaylı dostlarımızın gezegeninde küresel ısınma oldu ve artan güneş ısısından korunmak için, altına ihiyaç doğdu. nihayetinde, altın elde edbilmek için de, bize hi dediler. onca gezegen içinde bizi bulmaları tuhaf .
  bu altınları işlemek, uzaydan gelen araçları indirip kaldırabilmek için, meksikadan mısır\\\\\\\'a büyük piramitler inşa ettiler deniyor teoride.
  altınımızı aldılar, piramitleri yaptılar, \\\"çinlilere pusulayı türkler öğretti\\\" hikayesinde olduğu gibi; dünyalı atalarımıza madencilik tekniklerini ve hatta matematiği tüm bu süreç esnasında, uzaylı dostlarımız öğretmiş. nasca çizgileri denen modern fenomenolojinin başkentinde, ilk transit geçişi gerçekleştirdikleri yer olarak kayıtlara geçmiş. uzaylılar gittikten sonra, onların mühendisliğine ihtiyaç duyan atalarımız, geldiklerinde bıraktıkları işaret olan nasca çizgilerini yeniden vücuda getirerek, uzaylılıların geri dönmelerini sağlamaya çalıştıar. uzaylılar da, \\\"durun şunlara bir yardım edek de gidek\\\" demişler güya. tabii bu süreçte, insanlarla melez bir ırk yaratmak için, piramitlerin içerisini kerhane olarak kullanmaları da es geçilmemeli.

  işin ilginci, dünya çapında binlerce adam buna inanıyor ciddi ciddi, herhangi bir mantıklı açıklamasına gitmeksizin.
  ... angry man