bugün

kilot giyinmemenin cezasını en değerli şeyi olan pipisinin acımasıyla çeken çocuk.
en acı duygunun çocuğudur.
kendi yöntemleriyle sünnet olmaya çalışan çocuktur. bir "doktor beni ellemesin" felefesi ürünü daha.
(bkz: oyuncagi yerine pipisiyle oynayan cocuk)
(bkz: acıların çocuğu)
BAHTSIZ BEDEVi iLE EŞ DEĞER GARiBiM SÜBYANDIR. BiR DE AiLE FERTLERi BiR AŞAĞI BiR YUKARI iYiCE SiLERLER EBESiNi...
(bkz: pipi vs penis)
Bu gibi durumlarda genelde suçlu anne olur.Çünkü çocuğunu giydirip fermuarını çeken odur.çocuğun pipisini hiç hesaba katmayan anne,fermuarı cart diye çeker ve acı bir ses gelir.
(bkz: anılar)
(bkz: şimdi gözümde canlandılar)
(bkz: okundugunda acı hissettiren entryler)
Hele bir de sünnetliyse acıdan geberecek olan çocuktur.
90 lı yıllarda çocukluğunu geçirmiş her 10 kişiden birinin başına gelmiş bir olaydır .
o zamanlarda moda olan tayt tarzı altı üstü aynı renkte takım şort ve tişört kombinasyonunun giyilmesi sonucu oluşmaktadır .

havaların cehennem sıcağı olduğu , annenin şortun altına bi şey giydirmediği ve pipinin ucunda fazlalığın bulunduğu zamanlarda tuvalette işemeye gidildiğinde başa gelebilecek doğal bir olaydır .

işeme olayının bitmesi neticesinde nasıl olsa olay bitti çekeyim de yine koşturayım zıplıyayım derken fermuarın cartttttt diye ani çekilmesi sonucunda ortaya çıkar .
neticesinde gözlerin dolması , pipinin gidip yerine farklı organların gelmesi , bundan sonra oturarak işemek ve ismim de acaba değişir mi gibi gudik düşüncelere kapılmanıza sebep verebilir .

olay mahalinde annneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diye bağrılıp annenin fermuarı bir saniyeden az bir sürede aniden aşağı çekmesiyle olay son bulur .

ayrıca olay direk konsantrasyon kaybından ortaya çıkmaktadır .

(bkz: o 10 kişiden biri benim tabi)

(bkz: gülme lan)

edit : yaşın büyükse ne yaparsan yap banane lann
pantalon ya çok dardır yada.....
allah düğmeli pantolonu üretenden razı olsun diyen çocuk türüdür.
ereksiyon olabilseydi olmazdı dedirten eylem
(bkz: iki geyik arasına sıkısan sozluk)
(bkz: olur böyle vakalar)
(bkz: büyüyünce unutursun)
(bkz: There s Something About Mary)
(bkz: hatırlamak istemiyorum)
sağlam sıkıştırırsa gelecekte de etkilerini görecek olan çocuktur..*
there is something about merry'de çok güzel bir sahne seyrederken insanın içi acır
trajı komik durum..
(bkz: ah mary vah mary!)