bugün

recm edilmesi gereken gereksiz insandır. müzik zevki zaten recm edilmiştir.
pink floyd'un gereksiz yere fazlasıyla abartılmış olduğunun farkındadır, marijinal olmak adına bikaç tane güzel şarkısı olan bir grubu gök üstüne çıkarmaz, samimidir.
sadece comfortably numb'daki gilmour solosunu dinleseler eminim vazgeçecek insanlardır. ya da müzikten anlamıyorlardır efendim.
Kulak evrimi ya ilerlemiyor ya da cok yavas ilerliyordur.
caz ve blues tan 0 anlayan zihniyettir. gitsin biber dinlesin.
pink floyd'u müzikal anlamda beğenmeyen insandır. poetic bir grup olarak bakıldığında da 20. yy'ın egzistansiyalizm etkisi bariz biçimde görülmektedir, belki de idealist birisidir ve bu yüzden sevmiyordur.

bir de "entel olmak için dinliyorlar yeaaaa" diyerekten sevmediğini belirten bir yavşak güruh mevcuttur ve bir hayli fazladırlar.

neyse; roger ölmez, pink bölünmez.
Tercihlerine saygı duyulması gereken insandır. Müzik evrensel olduğu kadar kişiseldir de. Kendini benim gibi yobaz hissedenlere de bir not: adamlar filistin için şarkı yapmışlar.
beyin fonksiyonları durmuştur. müzik zevki görecelidir kavramı pink floyd için geçerli değildir. pink floyd beğenmeyen kişi en kısa sürede sebebini herkese açıklamalıdır. eğer açıklayamazsa buradan herkese söylüyorum adidir, şerefsizdir, alçaktır...
güncel Önemli Başlıklar